Ocena kierowcy - Honda CR-V I

Milena, 13 lat temu
Silnik 2.0 16V 147KM 108kW
Rok produkcji 2000
Honda CR-V I 2.0 16V 147KM 108kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Najlepsza rzecz w samochodzie razem z automatyczną skrzynią biegów która dość gładko zmienia biegi. Kupiłabym to auto jeszcze raz ale już nowszy model.
Uwielbiam ten samochód, jest to mój ulubiony samochodzik w karierze. Łatwo się prowadzi, duży, wysoki, taki kanapowiec. Fotele z tyłu można położyć dlatego nadaje się na wycieczki gdzie pasażerowie mają ogromną wygodę. Jest cudowny, duża przestrzeń w środku, śliczny, wspaniałe zawieszenie, nawet niezły w teren oczywiście nie ciężki teren ale tak normalnie z każdym błotem i nawet większymi górkami świetnie sobie radzi. Ciężko się nim zakopać.
Trochę głośny ale nie bardzo to przeszkadza.
Automatyczna, cudowna skrzynia biegów sprawdza się świetnie, nawet dobrze w terenie.
Wspaniale się sprawdza, nie czuć krawężników ani nawet dużych dołków, taki pływający autobus, trochę mocno wychyla się na zakrętach ale można się przyzwyczaić.
Bardzo dobra widoczność, pierwsze auto którym potrafię parkować do tyłu i się nie boję. Wielkie lusterka są ogromnym plusem. Duże słupki przy przedniej szybie odrobinę ograniczają widoczność ale to kwestia przyzwyczajenia bo szyby znowu są ogromne co ułatwia jazdę.
Wnętrze jest świetnie rozplanowane, niczego się nie szuka, wszystko na swoim miejscu. Wspaniały podłokietnik, dużo schowków oraz miejsc na napoje.
Klima dobrze działa jednak nie sprawdzałam w upały, ogrzewanie super, dmuchawa dosyć głośna ale wydajne ogrzewanie na tyle że można włączyć troszkę i jest gorąco.
Bardzo dużo miejsca w środku dla kierowcy i pasażerów. Bagażnik też ogromny co dla mnie bardzo ważne.
Raczej głośny w środku ale mnie to nie przeszkadza zwłaszcza że zazwyczaj jeździłam dużo głośniejszymi autami, na pewno nie jest to cicha limuzyna.
Nie jest to samochód bardzo ekonomiczny jednak mam instalację gazową i okazuje się że nie jest tak źle. Pali około 10l/100km na trasie i około 14l/100km w mieście. nie jeździłam na benzynie więc nie wiem jak spalanie benzyny ale myślę że podobnie ponieważ założony jest gaz sekwencja.
Dość drogie auto ponieważ ma 10 lat a cena aż 20.000. Ale i tak go kocham.
Nie psuje się więc wydaje mi się niezawodny.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 147KM 108kW [l/100km]

11,8