Ocena kierowcy - Honda CR-V II

remo310, 15 lat temu
Silnik 2.2 TD 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Honda CR-V II 2.2 TD 140KM 103kW 2005-2006 - Oceń swoje auto
Auto przeznaczone dla osób dużo jeżdżących ja auto kupiłem ją z przebiegiem 17 tyś i w ciagu dwoch lat zarobiłem 163 tys.Autem byłem dwa razy we 2 X na samym południu włoch.Autem robiłem dziennie ok 300 km i byłem bardzo zadowolony.Teraz mam nowego cr-v i powiem szczerze jest to auto delikatniejsze od tego co miałem i troche bardziej komfortowe oraz ma więcej dodatków np.szklany dach.Podsumowywując Cr-v II gen jest dla osób potrzebujących auta solidnego i wytrzymałego a III to bardziej dla wygody.Bez apelacyjnie tylko diesel.Miałem okazje przetestować cr-v diesela i benzyne na tasie mianowicie.Ja jechałem dieslem i siadłem na ogon kolesiowi w takiej samej cr-v tylko benzynie on ledwie się co zbierał podczas kiedy jak delikatnie naciskałem gaz a auto szło jak przecinak.:)POLECAM
Silnik diesel do tego auta jest idealny.Bardzo zrywny,ważna cecha przy wyprzedzaniu
Dzięki 6 stopniowej skrzyni auto prowadzi się super,biegi przekłada się łatwo i wygodnie
Napęd na 4x4 jest niezawodny.Auto pociągnie nawet domek holenderski w terenie masa ok 2.5t
Dzięki temu że jest to suv widoczność jest bardzo dobra.
Szczerze mówiąc miejsca nie jest aż tak dużo jak sie wydaje...
Auto paliło na trasie przy szybkiej jeżdzie ok 8.7
Auto nigdy mnie nie zawiodło z własnej winy.Raz mnie zaskoczył ale to przez spartaczoną prace mechanika.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 TD 140KM 103kW [l/100km]

8,3