Ocena kierowcy - Honda CR-V III SUV Facelifting

Andrzej Szmigiel, 9 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2012
Honda CR-V III SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 150KM 110kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : W zimie (i nie tylko) rewelacja. Jak dla mnie.
Za całokształt wielki plus. Kompletnie żadnych problemów. W pierwszym roku użytkowania prawie 100 kkm przejechanych więc mogę śmiało taką ocenę wystawić.
Bezawaryjny. Faktem jest wysokie spalanie, ale miałem to na uwadze więc żadnego zaskoczenia. To jest normalny silnik bez żadnych "udziwnień" i późniejszych niespodzianek.
To nie jest sportowe auto do "ścigania", jednakże mogła by być nieco szybsza. Ale do spokojnej jazdy jak najbardziej ok. Każdy ocenia według własnych oczekiwań.
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Najfajniejszy jest spokój podczas pokonywania naszych polskich (jeszcze takie istnieją) niezbyt dobrych dróg, a i w terenie poza drogą też jest spokój.
Wysoka pozycja za kierownicą daje poczucie dobrego panowania nad sytuacją na drodze. Lusterka zewnętrzne bardzo duże i bardzo pomocne podczas manewrowania.
Wszystko na swoim miejscu. Dostęp do wszystkich schowków, przełączników itd. przemyślane. Rewelacja.
Działa bez zarzutu. Hu hu ha nie taka zima zła ( i lato też).
Ogromna ilość miejsca w przednim i tylnym rzędzie siedzeń. Wygoda podróżowania na wysokim poziomie.
Jest naprawdę ok. Bez zastrzeżeń.
Nie ma nic za darmo. Serwis cenowo jest na przyzwoitym poziomie (porównując poprzednie marki). Nie wymyślają itd.
100/100
Żadnych. Jak na ten przebieg i dalszą eksploatację wszystko jest bardzo dobrze. Nic a nic, kompletnie nic.
jak wyżej.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-VTEC 150KM 110kW [l/100km]