Ocena kierowcy - Honda CR-V III SUV Facelifting

woosa, 8 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2011
Honda CR-V III SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 150KM 110kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Inne : Wygoda
Duże rodzinne wygodne auto. Przestronne. Jazda latem rewelacja. Zimą nie musisz się martwić o zaspy śnieżne i odśnieżanie podjazdu. Pewny samochód nigdy nie zawiódł
Silnik bardzo pewny i stabilny. Wszystko oczywiście zależy od punktu odniesienia. Poprzednio jeździłem Toyotą Avensis, wcześniej Skodą Octavią z silnikami diesla o mocy 126 KM i przesiadając się na benzynową Hondę z sinikiem o mocy 150 KM czuję mały niedosyt. Czasem brakuje mocy. Jednak jak już wjedziesz na autostradę lub inną drogę i rozpędzisz do 140-150 idzie całkiem przyzwoicie.
Automat działa bez zastrzeżeń. Wg mnie przydałby się jeden bieg więcej na trasy.
Nie jest to terenówka ale daje rady na krawężnikach, zaspach, śniegu asfalcie.
Siedzisz wysoko, duże szyby i olbrzymie lusterka.
Idealnie. Klima bez zastrzeżeń, a zimą w całkiem nie długim czasie się rozgrzewa wnętrze. Siedzenia podgrzewane, ale ich nagrzanie trwa troche długo.
Z przodu i z tyłu wygoda. bardzo dużo miejsca. Tylne siedzenia dodatkowo się przesuwają i można je przechylać. Idealne dla rodziny.
bez zarzutów. Oczywiście jeśli postanowisz zrobić z tego auta wyścigówkę trzeba go mocno wkręcić na obroty wtedy trochę hałasu w aucie jest.
No cóż. 150KM to nieco za mało na tak duży samochód. Pali więc sporo. Innych kosztów utrzymania brak. Przez 4 lata a jeżdże od nowości nic się nie zepsuło. BEZAWARYJNE AUTO. Zainstalowałem po roku instalację LPG i polecam gorąco. Żadnych usterek i działa rewelacyjnie. zrobiłem na LPG chyba już 40000 kmi nic zero problemów.
115 tyś bo tyle kosztowała nowa to była całkiem dobra cena
Miałem jedną tylko usterkę padł akumulator i coś się stało z obrotami silnika. Naprawione sprawnie w serwisie HONDY BYTOM - polecam.
Brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-VTEC 150KM 110kW [l/100km]