Ocena kierowcy - Honda CR-V III SUV

Jacek, 16 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2008
Honda CR-V III SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Luksus połączony ze świetnymi możliwościami jezdnymi. Od momentu zakupu tego autka polubiłem polskie drogi!!! W lekkim i średnim terenie radzi sobie bez najmniejszych problemów. Testowałem ją w błocie, piasku, polach i tylko raz na dosłownie 3 sekundy włączył się napęd na 4 koła.
Ja byłem ugotowany już po jeździe próbnej. Według mnie to świetne autko, kocham moją Hondzię i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, na razie zaskakuje mnie... ale tylko pozytywnie!
kultura pracy na 5 z plusem, elastycznosc troszke gorsza ale i tak na wysokim poziomie
przód i boki idealnie, gorzej z tyłem ale moze to kwestia wyczucia auta, poza tym są czujniki parkowania i duze boczne lusterka!!!
aż trudno uwieżyć, patrząc na to auto z zewnątrz, że ma ono aż tyle miejsca w środku!!! Przód jest świetny, a tył.... rewelacja!!! Mieszcza sie 3 dorosłe osoby bez żadnych niedogodności. Poza tym płaska podłoga z tyłu i z przodu to duuuzy plus. Ogólnie REWELACJA!!!
Czesto zastanawiam sie czy mam włączony silnik, to samo z zewnątrz... nawet przy wiekszych obrotach auta po prostu nie słychać!
o naprawach i przeglądach jeszcze nic nie wiem, zużycie paliwa jak na taki samochód wg mnie bardzo przyzwoite, wiec na dzień dzisiejszy oceniam tylko zużycie paliwa.
Patrząc na konkurencję to za tą cenę (123tys zł za model w full wypasionej opcji (skóra, szklany dach, tempomat z opcją przyspieszania i hamowania guzikami w kierownicy, markowym radiem z 7 głośnikami i wieeeeloma innymi bajerami) nie dostaniemy nic lepszego. Poza tym dochodza zniżki w salonie (sam mogłem dobrać dodatki za ponad 5 tys bez wiekszego targowania)
Na razie żadnych usterek
na razie żadnych usterek