Ocena kierowcy - Honda CRX II

crx 91kw, 14 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 124KM 91kW
Rok produkcji 1992
Honda CRX II 1.6 i 16V 124KM 91kW 1987-1992 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik- naprawde solidna jednostka
jezeli ktos chce miec tanie w eksploatacji auto sportowe- polecam!!!! z autopsji wiem, ze celica, galant pow 97 roku (v6), bmw (kazde) jest duzo drozsze w eksploatacji ostrą konkurencją dla tego auta jest honda prelude- lepiej wyposazona, wieksza, moze i ładniejsza
NADMIAR MOMENTU OBROTOWEGO POWODUJE, ZE AUTO NA KAZDYM BIEGU PRZYSPIESZ BDB SILNIK PRACUJE CICHUTKO, OD 4TYS OBR/MIN ZACZYNA FAJNIE \"FURGOTAC\"
KRÓTKA I PRECYZYJNA, DOBRZE DOBRANE PRZEŁOŻENIA
MOZNA PRZY PREDKOSCI 14KM/H WCHODZIC W ZAKRĘTY B. TWARDE ZAWIESZENIE- NA NASZYCH POLSKICH DROGACH RACZEJ SIE NIE SPRAWDZA
NIE MA PROBLEMÓW Z WIDOCZNOŚCIĄ- ZADEN ZE SŁUPKÓW NIE OGRANICZA WIDOCZNOŚCI
WSZYSTKO ZMINIMALIZOWANE- MIAŁE TO NA CELU MAX ODELŻENIE AUTA TO CO JEST NAJPOTRZEBNIEJSZE ZOSTAŁO
MAŁA ILOSC CIECZY CHŁODZĄCEJ W UKŁADZIE POWODUJE, ZE SILNIK SZYBKO SIE NAGRZEWA- CIEPLE POWIETRZE W KABINIE DOSC SZYBKO SIE POJAWIA
DLA KIEROWCY I PASAZERA Z PRZODU BDB, PASAZEROWIE Z TYŁU- KIEPSKA SPRAWA
ZUZYCIA PALIWA NA TRASIE SPADA DO OKOŁO 6L/100KM W MIESCIE OKOŁO 8L/100KM W CZASIE \"WZMOŻONEJ EKSPLOATACJI\" TZN. JAZDY Z WYKORZYSTANIEM PEŁNEJ MOCY- MAX 10.5L/100KM- BARDZO, VERY FUN:) NAPRAWY: ROZRZĄD+2 ROLKI= 170ZŁ (DOBREJ JAKOSCI) OLEJ: 10W40 90ZŁ PRZEGUBY (SZYBKO SIĘ KONCZĄ PRZY TEJ MOCY)- 140ZŁ/SZT Z OSŁONĄ PRZEGUBU CAŁY APARAT ZAPŁONOWY- W RAZIE AWARII- 200ZŁ (W RAZIE CZEGO MAM ICH KILKA DO SPRZEDANIA:) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11702198 OGÓŁEM- SPORO TANSZE W EKSPLOATACJI NIZ BMW (NAWET 316- TEZ TAKIE MIAŁEM), B. DUŻE WRAZENIA Z JAZDY- STARTUJĄC ZE SKRZYŻOWANIA WYPRZEDZASZ WSZYSTKICH CO NAJMNIEJ O 3 DŁUGOŚCI. NIE JEST TO NA PEWNO AUTO RODZINNE:)
jak na auto z 92 roku- nie ma sobie równych jest tanie i naprawde dobrze jezdzi
duza moc- słaba zywotnosc przegubów silnik zawsze bierze olej- jezeli ktos mowi ze jego rex nie bierze oleju- kłamie!!! silnik- mało awaryjny- lubi częste zmiany oleju i rozrządu (ja wymieniam olej 1 na rok, pasek rozrządu co 25tys km) mało awaryjny- serio, serio:)
nie miałem powaznych usterek- brak iskry- prawdopodobnie aparat zapłonowy uległ uszkodzeniu

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 124KM 91kW [l/100km]

8,3