Oceny Honda CRX II

Najnowsze oceny Honda CRX II

4,1
~Folklor
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
crx to wprost bajeczne auto szybkie zwinne i niezawodne . jednak cerka niewybacza bledow kierowcy to auto jest niebezpieczne trzeba na nie uwazac bo czasami jest nieprzewidywalne . Tym samochodem poprostu trzeba umiec jezdzic .Wycina takie auta jak np: eclipse 2 gen 2,0 150 koni tez niezostawia suchej nitki na bmwkach 2,5 litrowych ktore maja pod maską 193 konie . To swietne auto przed kupnem podchodzilem do niego z dystansem ale sie...
~EE8 VTEC
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
To samochód marzeń z młodości, jego wygląd i osiągi sprawiają wielką radość, prostota konstrukcji sprawia że nie ma się co psuć a spalanie jest śmiesznie niskie. W 2018 roku cena egzemplarza kolekcjonerskiego bezwypadkowego i bez szpachli to niestety wydatek ok 35-45 tyś zł (szukać trzeba niestety latami). CRX EE8 to legendarny model, nie to co zwykły CRX ED9, wsiadając do niego i przekręcając stacyjkę czujesz się znowu młody :)
~dj-napster
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Za wygląd i za osiągi z tak małej jednostki trzeba dać 10/10! do tego bardzo pozytywne wrażenia z prowadzenia takiego autka. W dodatku wyposażenie typu el. szyberdach, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja itp. nie są obce temu małemu pociskowi:]
~Kaktus
Coupe 1.6 i 16V 131KM 96kW
kiedy to auto weszło do produkcji to był szał jedno z najlepszych aut nawet dziś jest fajne zbyt się nie psuje kopyto ma ładne ale korozja nieuchronie robi postępy,niepolecam tego auta osobą kture zdały co prawko ,to auto nie wybacza trzeba doświadczenia ogunie sport, w śliskim w deszczach lekkie auto więc wiadomo z prędkością trzeba uważać zazuca tyłem
~crx 91kw
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
jezeli ktos chce miec tanie w eksploatacji auto sportowe- polecam!!!! z autopsji wiem, ze celica, galant pow 97 roku (v6), bmw (kazde) jest duzo drozsze w eksploatacji ostrą konkurencją dla tego auta jest honda prelude- lepiej wyposazona, wieksza, moze i ładniejsza
~studiowokalisci@wp.pl
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
To co daje seria wystarczy na szaleństwo a dostępność cześci tuningowych rozwija skrzydła pełen szacunek niskie spalanie i dobre osiągi + niezawodność i prostota -zawory sam wyrególowłem po konsultacji na forum tarcze kocki i wiele innych części i wynalazków jak np uszczelka pod kolektor dolotowy powietrza ITP Rodzina Hondy to pasja goraco polecam.
Dziennik kosztów dla Honda CRX II
7,4
7,4
~Inur
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Bardzo ale to bardzo fajne auto - moje jest seryjne w 100%, nie skażone jakimś wiejskim tuningiem czy przelotem i muszę przyznać że w swojej klasie ciężko jest je pobić. Miałem już do czynienia z wieloma autami i jest to jedno z lepszych.
~Mariusz90r
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Świetne wrażenia z szybkiej jazdy, bardzo efektowny wygląd świetne fotele, niestety sporo awarii, korozja, głośno i mało komfortowo podczas trasy.
~mtrawa
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Male sportowe auto w najslabszej wersji nie zapewnia dobrych osiagow ale za to swietnie trzyma sie drogi.
~MSed9
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Sylwetka Auta po mimo 22lat piękna. Silnik, zawieszenie, skrzynia biegów wszystko na b.dobry+, samochód nie zawodny. Nie widzę lepszej opcji w tym przedziale cenowym i sporo ponad nim :)