Ocena kierowcy - Honda HR-V I

MISIEK kontakt :jaceklasota2@wp.pl, 16 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 2WD 105KM 77kW
Rok produkcji 2000
Honda HR-V I 1.6 i 16V 2WD 105KM 77kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Inne : powiem tak auta powinny sie dzielić na osobowe, terenowe, limuzyny, dostawcze i HONDY bo takie powinny mieć swój segment !. POZDRAWIAM
Układ elektryczny : jak już wspomniałem wcześniej taka głupia antenka a tyle problemów nie jest to duży koszt tylko nasze serwisy nie są przygotowane na proste usterki 3dni czekania
autko ogólnie jest super!!! zwinne ekonomiczne poza jedną wpadką "HONDY' zero usterek obsługa auta jest prosta w sumie pod maske zagląda sie by dolać płynu do spryskiwacza lub znajomym pokazać suchy silnik. wysoki wprost na polskie drogi . auto z duszą i pazurem już kilku sie nacieło "sportowymi brykami"
po małej modyfikacji układu dolotowego i wydechowego auto dostało "kopa"
klima w tym aucie jest niezbędna gdybym jej nie miał pewnie ocena była by gorsza
przecież to nie limuzyna
znacznie spadło po zmianie dolotu i wydechu
jeżeli ktoś szuka limuzyny to pewnie za takie pieniądze coś kupi ale wybór tego auta powinien być w tej świadomości że to segment "SUV" prawie doskonałe auto na miasto choć i w trase , zrobiłem nim 2200km prawie nie wysiadając z niej poza tankowaniem i byłem miło zaskoczony poza zmęczeniem godzinami jazdy tzn.20godz. więc czego więcej chcieć za takie pieniądze.
padła antenka od immobilajzera

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 2WD 105KM 77kW [l/100km]