Ocena kierowcy - Honda HR-V I

Radek, 5 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Rok produkcji 2001
Honda HR-V I 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : wietne auto do miasta i na lekki teren
Szukałem długo tego modelu i udało sie w zeszłym roku w listopadzie kupiłem sprowadzony. 4x4 napęd dołąca się w sytuacjach awaryjnych czyli poślizgu przedniej osi. Do tej pory prócz łożyska przedniego koła za 65 zł nic się nie dzieje! auto pali około 10 l w mieście i tyle się spodziewałem. Jest to moje drugie auto w rodzinie i jeżdzę nim tylko w mieście i do dojazdu na działkę gdzie nie ma asfaltu . Prowadzi się super, klima działa , auto w wersji 4 dzwiowej. To nie jest auto w trudny teren tylko w lekki czyli polna droga, leśny dukt i daje frajdę zwłaszcza na śniegu na parkingu można pokręcić bączki. I gdy już myslę że może zmieniłbym go na inny i są propozycje zakupu od znajomych i sąsiadów to jednak gdy na niego patrzę to buzia mi się uśmiecha i te myśli odchodzą bo to jest super fajne autko, odwdzięcza się niezawodnością i ciągle wygląda świetnie, słyszałem że 500tys km dla tego auta nie jest problemem. Największą radochę mają moje dzieci zawsze chcą nim jeździć mimo że mają do wyboru drugi nowiutki samochód typu limuzyna to jednak lubią jeździć wesołym autem. Polecam i pozdrawiam
trochę za słaby ale bezawaryjny
brak
brak