Ocena kierowcy - Honda HR-V I

gsm, 9 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW
Rok produkcji 2004
Honda HR-V I 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : wszystko z samochodem ok mój pierwszy i pierwszy oszczędny zrobiłem 1500 km w trasie za 400 zł na gazie szkoda go sprzedać bo jest idealny w perfrkto stanie oprócz drobnych otarc na zderzaku czy drzwiach muszę szukać 7 osobowego:)
Karoseria : rudzielec
zrobiłem w nim wszystko co możliwe zaczynając od zakonserwowania rudzielca potem wszystkie oleje płyny filtry rozrząd miał zrobiony przy 100 tys. na gazie ma zrobione 50 tys km i regulacja luzu zaworowego zrobiona kilka tygodni temu wcale nie prawda że trzeba to robić co 10 tys km wystarczy raz na 70 ale jak kto chce
silnik bez broblemów gaz toleruje idealnie ale trzeba go wyregulowac bo co jakiś czas zapala się błąd silnika jeśli tankuję na no name stacji te 124 konie na benzynie czuć ale na gazie troszke jakbym odczuwał różnicę jednak
olej wymieniony chodzi jak trzeba bez problemów wszystkie biegi
bez problemów napęd działa płyn zmieniony na śniegu wszystko czuć i mokrej trawie
dobre duże lusterka boczne i dobrze przez tylnia też się cofa
wszystko na swoim miejscu
szybko się nagrzewa jeśli chodzi rano o zimną szybę klimatyzacja zrobiona czyszczona i doładowana
jak dla 4 to dla czterech osób gaz w zapasie koła ale 3 walizki włoży się bez problemu
można się przyzwyczajić i wcale nie jest tak głośno
benzyny zje w mieście ok 11 l 12 l z klimą: tak samo jest na gazie
myślę że cena warta samochodu jeśli jest tak zrobiony jak mój teraz -10 latek za przeszło 20 tys
raz działa a raz nie podnoszenie i zamykanie szyb i domykanie lusterek ale nasmarowałem i sprawdzam tylko po umyciu auta a tak nie używam tego
ja nie mam żadnych oprócz rudzielca

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW [l/100km]

11,7