Ocena kierowcy - Honda HR-V II SUV

mikado, 8 lat temu
Silnik 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Rok produkcji 2015
Honda HR-V II SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Na to auto czekałem.Nie zawiodłem się. Jest pod każdym względem lepsze od wszystkich które przez ostatnie trzy lata testowałem.
Jak na pojemność 1,5 litra bardzo dynamiczny. Bardzo cichy i ekonomiczny. Do ok 500 km dziwny metaliczny dźwięk, który tłumaczyłem czystym wydechem i dostosowaniem do naszego paliwa.Teraz to normalna Honda .
Super. na 5 biegu 3 tys obr 100 km/godz. na 6 biegu 3 tys obr. 120 km/godz Przełączanie lekkie jak joystickiem komputera .
Świetny. Czekam na kręte drogi bo wtedy mimo wysokości auta 160 cm jadę jak szybkim kompaktem.
W mojej wersji nie ma kamery cofania . Nie chciałem szklanego dachu.Brak możliwości wyboru dlatego 4.
Czasami przy wysiadaniu przypadkowo otwieram okna przez naciśniecie przycisku w uchwycie drzwi.
Bardzo wydajna.
Każdy pasażer tylnej kanapy chwali dużą ilość miejsca na nogi i wygodę. Z przodu normalnie.
Jest cichutko . Do 4,5 tys obr można cicho rozmawiać.
Teraz jeżdżę tylko na długie trasy . Spalanie średnie 5,44 nie z komputera, a wyliczone z tankowania.
Tak jak przewidywałem.
komputer pokazał usterkę opony co nie było prawdą . Sam to zresetowałem . Wina była moja bo nie uruchomiłem ustawień po wymianie opon na zimowe. Teraz jest ok.
Wierze że kupiłem prawdziwą Hondę.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i-VTEC 130KM 96kW [l/100km]

5,3