Ocena kierowcy - Honda HR-V II SUV

Silnik 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Rok produkcji 2017
Przebieg: 1 000 tys. km
Honda HR-V II SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Jest skrojona jak dobry garnitur ,przy ponad 19 cm prześwitu trzyma się drogi jak bolid.
Silnik : Powyżej 145 km /h robi się głośno
Po ponad miesiącu i 6000 tyś km( idiotyzm musiałem w opinii zaznaczyć 1000 km ..) nadal jestem zadowolony. Oleju ubył z 50 ml ,zrobił się bardziej cichy powyżej 130 km/h. Wentylacja bardzo wydajna, nic nie skrzypi nic nie puka. Przy wzroście 190 cm trzeba odchylić oparcie z racji krótszego siedziska ,lecz nie ma tragedii .Jedyny mankament niby pierdoła ale wnerwia to piszczące klocki po rozgrzaniu się hamulców. Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku . Średnie spalanie s8 110-140 km/h 6,3-6,5 L więc jest rozsądnie. Znacznego zmniejszenia spalania po tzw dotarciu nie zauważyłem . Miasto odcinki do 2 km -10 L 100k/m , 8 km ,8,5 L 100K/m.Zobaczymy jak będzie latem. Na klimie auto spala + 0.5-0,7 L
Po tzw dotarciu wyraźnie obniżył się hałas silnika powyżej 130 k/h
Nadal klasa sama w sobie precyzja
Jak przyklejony do drogi , na polnych drogach bardzo fajnie się prowadzi nadal sztywno i nic nie dobija
Super
Jest fajnie tylko słaby dostęp do USB i aux
Jest moc
Kabina :) jest mega mam 190 cm przy ustawieniu fotela dla kierowcy gdy wsiadam z tyłu jeszcze mam 2 cm do oparcia kierowcy,podobnie jak w pasacie :)
Powyżej 145 robi się głośno ,lecz to crossover
Na razie tylko paliwo
Asystent hamulca ręcznego jest mega po załączeniu przy każdym zatrzymaniu zaciąga się a tym samym auto się nie stacza . Można wyłączyć Start Stop,fajny asystent do 30 km automatycznie wykrywa przeszkodę i przyhamowuje lub hamuje.Materiały wnętrza bardzo solidne ,super spasowanie . Jeśli jeździsz do 140 km/h ,i lubisz siedzieć wyżej ,do tego masz 190 cm wzrostu nie masz się czego obawiać,jak i atakujesz często miejskie krawężniki a zdarzy ci się jechać na działkę jest to auto idealne dla ciebie :)
brak
brak