Oceny Honda Integra – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Honda Integra

~jamaro4@wp.pl
Coupe 1.8 i 142KM 104kW
Największą zaletą samochodu jest silnik, jak wszystkie wysokoobrotowe "japońce" po przejściu 3000 obrotów zamienia się w drapieżnika. Wprawdzie jest to jednostka o mocy 140kM, (w tym samym modelu montowane V-TEC mają moc 173kM) ale i tak jest się czym pobawić. Spalanie: miasto 8,5 trasa 7,5, to przy prowadzeniu przez moją żonę, ja nie potrafię jeździć ekonomicznie tym samochodem :)) i 10 spala na bank. Trzymanie drogi - rewelacja. Poza...
~rado5674
Coupe 2.0 16V Type R 220KM 162kW
Ostatni taki, jedyny w swoim rodzaju Type R. Wspomnienie tego co bylo kiedys ekscytujace w bezkompromistowych sportowych kompaktach. Doskonaly silnik, jeden z najlepszych w swojej klasie, fantastyczne prowadzenie, swietny fun-car.
~JasonJ
Coupe 2.0 16V Type R 220KM 162kW
Ten samochod to doskonaly przyklad na to ze co najlepsze Japonczycy zatrzymuja dla swojego wewnetrznego rynku. DC5 w przeciwienstewie do DC2 bylo stworzone jako type r od momentu projektowania. Nie jest to usportowiona wersja mainstremowego compacta po prostu z mocniejszym silnikiem. Bardzo uzalezniajace auto!
~Adrianeire
Coupe 1.8 i 180KM 132kW
Poprzednie auta astra93, accord96, polo96, toledo99, civic99,tylko Hondach samoczynnie się uśmiecham , samochód to czysta frajda z jazdy 200KM i ok 1050kg wagi sprawia ze ciężko znaleźć godnego rywala nawet z 2.5L , fotele recaro trzymają rewelacyjnie i są zaskakująco wygodne nawet na długie trasy ,słabe wyciszenie ale przecież to nie limuzyna,bezawaryjna i solidnie wykonana jak poprzednie 2 hondy marka dożywotnia polecam każdemu.
~kszyh1@wp.pl
Honda Integra II
Coupe 1.7 VTEC 160KM 118kW
Ogólnie samochodzik nadzwyczaj dynamiczny, zwracający uwagę. Silnik bez zastrzeżeń. Nowe samochody z takim silnikiem to wydatek ok. 100 tys zł (ocena jednego z autoryzowanych serwisów) Warunki jezdne znakomite!!!! Polecam gorąco wszystkim, którzy dynamikę, jakośc silnika i prowadzenie przedkładają nad komfort i muzykę kalsyczną podczas jazdy.
~H acura
Honda Integra I
Coupe 1.6 i 115KM 85kW
szkoda, że auto ma 17 lat i wyróżnia się przez to z tłumu, ale rzadko który nowy z silnikiem 1600 da mu radę. Silnik to godny polecenia, nigdy się nie buntuje i posłusznie kręci na każdym biegu na czerwone pole (7300rpm). Poza tym ma pięć drzwi i przyzwoity bagażnik jak na hondkę
~gaga22@op.pl
Coupe 1.6 ZXi 120KM 88kW
Auto mam od stycznia 2001 roku i moge powiedziec , ze dalej jest "sztywne", czesci orginalne sa dosc drogie, ale jest tez sporo zamiennikow, najwiekszym do tej pory wydatkiem( i niech tak pozostanie) bylo sprzeglo kompletne za 900 zl:)
~darnok@mail.com
Coupe 1.8 i 142KM 104kW
Samochod doslownie super . Bardzo dobrze trzyma sie na zakretach. Przyspieszenie jak na automata dobre . Nie mam problemow by gozpedzic z 0 do 100 km/h w mniej niz 10 sekund . Klimatyzacja barzdo dobra ale somochod traci na mocy gdy wlacze klime. ogolnie samochod jest bardzo wygodny dla dwoch osob a tyl to tylko wyglad . Jestem bardzo z niego zadowolony . Dziekuje
~Papryk
Coupe 2.0 16V Type R 220KM 162kW
nietuzinkowe auto o ponadprzecietnych osiagach.... auto wyscigowe ktore jest legane wruchu ulicznym a w jednym zdaniu "najlepsza przednionapedowka"
~McInt
Honda Integra I
Coupe 1.6 i 108KM 79kW
Mam (w zasadzie miałem do zeszłego roku) Integrę 5d z silnikiem 1.5 12v i nie powiem na nią złego słowa :) świetne auto - mimo, że projektowane ok 20 lat temu.
Honda Integra