Lista ocen Honda Jazz II 1.2 78KM 57kW 2002-2008 (103) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Hatchback 5d 1.2 78KM 57kW
Jedno z niewielu aut które nie ma słabych punków. Wybrałem z aut używanych ten z najmniejszym przebiegiem ale proszę uwierzyć oglądałem z większymi przebiegami
~Adam Gorzelak
Hatchback 5d 1.2 78KM 57kW
Nowe auto - nie czas mówić o usterkach. Zobaczymy za 300000 km. Ufam, że poważne usterki w Hondzie się nie przytrafiają. Awansem daję 5 gwiazdek.
~JUR
Hatchback 5d 1.2 78KM 57kW
Wymiana zarowki to nie powinien byc problem stacji serwisowej. Dwa razy wymienialem sam, ale nastepne dwa razy pojechalem do serwisu!
~jacek.pruszkowski@neostrada.pl
Hatchback 5d 1.2 78KM 57kW
Po 105 tys trzeba było wymienić łozyska kół tylnych. Naprawa to 1500zł w serwisie. Podobno w Niemczech robią 400tys.
~Michał
Hatchback 5d 1.2 78KM 57kW
Wymiana 4 drzwi i klapy na gwarancji, (korozja) poza tym żadnych poważnych usterek. Honda raczej z tego słynie.
~MFX
Hatchback 5d 1.2 78KM 57kW
W pierwszym miesiącu popsuły się światła mijania. Sprowadzenie i wymiana przełącznika zajęła serwisowi miesiąc.
~Dariusz.O.
Hatchback 5d 1.2 78KM 57kW
Malo oplywowy ksztalt przedniej szyby.To co leci zpod kol poprzedzajacego pojazdu,laduje na szybie. UWAGA NA KAMIENIE
~Lublin
Hatchback 5d 1.2 78KM 57kW
- pęknięcia góra bagażnika woda w aucie - padła skrzynia po 180 tys - padł układ hamulcowy
~Butrus74
Hatchback 5d 1.2 78KM 57kW
żadnej usterki - brawo nigdy nie jeździłem tak bezawaryjnym autem a miałem wiele od mercedesa po malucha

Usterki Honda Jazz II

Honda Jazz II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kris
Hatchback 5d 1.2 78KM 57kW
Kiepsko polakierowane elementy konstrukcyjne drzwi i tylnej klapy.Poprawiono w ramach gwarancji.