Ocena kierowcy - Honda Jazz II

Honda Jazz II 1.4 83KM 61kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Mało pali i bezawaryjny
Układ hamulcowy : 4 tarcze dają radę
Inne : Praktyczność
Karoseria : Mój był uszkodzony i nie profesjonalnie naprawiony i tylko dlatego
Jeśli ktoś szuka miejskiego, praktycznego, oszczędnego i bezawaryjnego auta to dobrze trafił. Honda z zadań postawionych przezemnie wywiązuje się bardzo dobrze. Dziwie się że na tle szegru zalet jeździ ich stosunkowo nie dużo. Zachęcam do odsłony oceny.
Komplet punktów. Dobra dynamika i mały apetyt na benzynę.
Dobrze, działa tak jak powinna
Auto prowadzi się prawidłowo choć na kiepskiej drodze słychać pracę zawieszenia.
No to jest gorzej ze względu że kupiłem auto po kolizji i już jakiś gamoń coś grzebał, nie powiem że jest super bo od kupna super nie było.
Poprawnie, niekiedy przeszkadzają dość szerokie słupki przednie.
Ergonomia spoko wszytko pod ręką duże klawisze w radiu.
Auto nagrzewa się szybko a z wydajnością nie ma problemu
Jak na tam małe auto jest rewelacja, miejsca jest sporo, ciekawe składane fotele i spory bagażnik. To jest jeden z największych atutów hondy jazz. Można tym autem przewieźć naprawdę spore rzeczy!!!!
No tu mam problem o ile w mieście auta nie słychać a nawet na postoju niekiedy zastanawiam się czy silnik jest włączony to w trasie na autostradzie już robi się głośniej i słychać wiatr i silnik który pracuje na wyższych obrotach.
Wszystko w normie, nie jest to drogie auto w utrzymaniu. Niskie zużycie paliwa i brak poważnych usterek.
Nie jest tani ale warto dać więcej za lepsze auto. Jak kupiłem w średniej cenie i żałuję że nie kupiłem o 2do 3 tys więcej bo miał bym auto w lepszym stanie i święty spokój. Można to auto traktować tak płacisz więcej niż za Opla Corse ale tylko zmienisz filtry i lejesz paliwo
Kilka drobnych rzeczy, uszczelniacz skrzyni biegów i wału koszt ok 160zł za wszystko. Ostatnio wydech się urwał i 50 zł za soawanie, był jeszcze oryginalny i nie trzeba go wymieniać
Brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 83KM 61kW [l/100km]