Ocena kierowcy - Honda Prelude II

zly_henryk@tlen.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 1984
Honda Prelude II 1.8 105KM 77kW 1983-1987 - Oceń swoje auto
przyspiesza genialnie, lubi miec gaz przy podlodze, wtedy przyjemnie świszcze:)
przelożenia super, jedynie ząb czasu odcisnął się na synchronizacji biegu II, czasem zgrzytnie lekko przy wbijaniu
Twarde zawieszenie na asfalcie BOMBA, jednak ceny... Amorki z tylu 300-400zł/szt, z wymianą poczekają jeszcze miesiąc, dwa...
Narzekam tylko na oślepianie przez kierowców, ale jak sie siedzi tak nisko to pocierpieć trzeba...
Weekendowe wypady super, duży bagażnik, jednak jadąc z pazażerem z tylu, muszę się troszkę przytulić do kierownicy:(
Wnętrze szybko się nagrzewa, lub schladza, powietrze rozchodzi się równo, nie ma huraganu z nawiewów, nie doliczylem sie jeszcze, ale jakies 10biegów wentylatora:)
Standart 2+2, jak juz pisałem nie polecam pakowania wyrostków do tyłu, bo albo połamią sobie nogi, albo siedzący z przodu poczują się jak w maluchu
Nawet przy dużych prędkościach nie słychać szumu wiatru, a na nierównościach stuka tylko zawartość schowka
Srednio 12l/100km (LPG), przeglądy OK, ale konkretne części już nie. Patrz wyżej na koszty choćby amorków
Za moją Pralkę dałem 2tyś, z gazem. Średnia cena z BinLadenem wynosi 4tyś, tak więc jestem podwójnie zadowolony
Jak na razie bez uwag
Nie licząc kapitalki silnika zaraz po kupnie (panewki były wspomnieniem), jest spokój

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 105KM 77kW [l/100km]

11,6