Ocena kierowcy - Honda Prelude III

skuter, 16 lat temu
Rok produkcji 1990
Honda Prelude III 2.0 109KM 80kW 1987-1992 - Oceń swoje auto
silnik bardzo fajny,bardzo elastyczny.dwa gazniki,mogl by byc troszke mocniejszy ale spokojnie daje rade,chetnie wkreca sie na obroty i bardzo je lubi w koncu to japonczyk :)))
lekko wchodza biegi.czasami zgrzyt przy wbijaniu 2 biegu przy wysokich obrotach kolo 5-6 tys. na trasie brakuje 6 biegu
rewelacja jezdzi jak przyklejona kocha rakrety, mam obnizona na sportowych sprezynach i na alu 15
jest ok
grzeje bardzo szybko i bardzo goraco.problem podczas deszczu bardzo mocno paruja szyby dmuchawa nie daje rady niewiem czemu, moze zapchany filtr powietrza do kabiny choc mowia ze w preludzie nie ma takiego wogole,slabe boczne nadmuchy
kierowca i pasazer bez uwag, z tylu... :)nie interesuje mnie to w koncu ja tam nie siedze ;)
mi nie przeszkadza, slychac silnik na trasie moze troche meczace bardzo mily dzwiek dla ucha
nie wiem jak Wy to robicie ze wam pali od 9 do 12.ja nie dalem rady zejsc ponizej 12 oczywiscie w miescie(chyba ze mam cos walniete). Lpg bardzo dobre rozwiazanie od 12 do... potrafi wciagnac naprawde duuuzo
cieknie wysprzeglik nie wiem jak jest z tym do dostania jeszcze nie zaczolem szukac

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 109KM 80kW [l/100km]

12,0