Ocena kierowcy - Honda Prelude V

Lukasz, 17 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 2001
Honda Prelude V 2.0 16V 133KM 98kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Kupiłem w Niemczech. Czarną z beżowymi skórzanymi fotelami. Auto eleganckie, dyskretne. Dla ludzi szukających auta stylowego, rzadkiego. Czyste nawoskowane sprawia że oglądają się za nim ludzie... Moim zdaniem auto do garnituru a nie dresu:)
elegancki silnik w sam raz do bezpiecznej, spokojnej jazdy - 9.3 sekundy do setki wystarcza, predkość maks - nie wiem, ja jechalem 200 i jescze sie napedzał - dla mnie wystarcza.lubi obroty - wtedy jest głóśny ale ładnie brzmi, ja zmieniam biegi tak jak piszą w instrukcji - 3 tys obr.
krótkie skoki biegi wchodza gładziutko, czasem wsteczny z trudem wejdzie ale tak to jest ok:)
jesli o mnie chodzi - bomba - komfortowe zawieszenie w sam raz na nasze dziurawe drogi - a prz tym bezpieczne, jełsi chodzi o zakręty. Miłe zaskoczenie dla miłośników komfortu.
zdziwiłem się. maska długa ale zero problemów z wyczuciem długości auta - przetłoczenia na masce bardzo pomagają. jestem wysoki więc nie mam z tym problemu.
wszystko w zasięgu ręki - podłokietnik wygodny, dostęp do przełączników także. i ten ręczny obok dźwigni biegów - super sprawa :)
BAAARDZO szybko się nagrzewa. plus podgrzewane fotele i szybko jest w aucie ciepło.
troszke mało miejsca nad głową- nie jeżdżę z położonym oparciem "na dresa", a mam ponad 185 cm - dlatego daje 4 reszta super. Z tyłu wiadomo - ale 2 szczupłe niunie wejdą::)
cichy silnik na niskich obrotach - potem głośniejszy ale miły dla ucha. 4 za to że szumi w deszcz ale moze się czepiam:)
na razie tylko zużycie paliwa, u mnie wysokie - jeżdżę po mieście i ok 15-20 procent tras to odcinki bardzo krótkie - auto się nie nagrzewa a już wyłączam silnik. i tak w koło macieju:)
Watro poszukac i zapłacić więcej w Niemczech i samemu sprowadzić niż szukać juz sprowadzonego - proste -handlarz też musi zarobić więc kupuje auta w gorszym stanie - picuje i sprzedaje.
na razie OK!
na razie OK!