Lista ocen Honda Shuttle III (41)

~koperek_27@o2.pl
Minivan 2.2 150KM 110kW
Na LPG jakbym miał 100 KM w manualu, a 150 w benzynie to może ma, bo zbiera się całkiem, lecz efektowniej byłoby gdyby skrzynia nie \"ślizgała\" się tak bardzo (trzeba pilnować temperatury silnika, bo przegrzanie skrzyni może być kosztowne) (Silnik)
~softman
Minivan 2.2 150KM 110kW
szukając samochodu rodzinnego, którym nie będziemy się bali wyjechać na piknik za miasto i wjechać w polną drogę warto się zastanowić nad tym samochodem oczywiśćie ma swoje braki jednak biorąc pod uwagę rocznik i cenę napewno jest wart zainteresowania
~Tomas
Minivan 2.2 150KM 110kW
Uważam Shuttle za idealny samochod na dlugie wycieczki i wakacyjne wypady. Automat, wygodne fotele i tempomat sprzyjaja jezdzie. Przy naszych drogach i fotoradarach co 200m to ideal. Poprostu przy fotoradarze lekko stop, tempomat sie wylacza, po fotoradarze \"Resume\" i bez naciskania na pedal wracamy do zadanej predkosci. Miodzio :)
~CEGŁA
Minivan 2.2 150KM 110kW
Pakowne nie absorbujące WYGODNE pudło do przemieszczania się dla zgreda lub wielodzietnej rodzinki bardzo miła współpraca z skrzynią biegów, zero emocji zero fantazji zero polotu ot urządzenie do przemieszczania
~rafkuc
Minivan 2.2 150KM 110kW
jak na 9 lat to inne firmy mogą tylko mażyć o takim czymś. Podkreślam, że te modele są robione albo były tylko w JAPONI
~michał
Minivan 2.2 150KM 110kW
rewelacja, nie zrozumie tylko ktos kto nie jeździł japonskim automatem lub fanatyk manuala (Skrzynia biegów)
~Morti
Minivan 2.3 150KM 110kW
Doskonały van w rozsądnej cenie. Osiągi zbliżone do VR6 w Sharanie czy Alhambrze za cenę dużo niższego spalania. Idealny na polskie dziurawe drogi.
~Paweł
Minivan 2.2 150KM 110kW
Moja Shuttle sprowadzona jest z Niemiec, mam ten samochód od roku, bałem się jego wieku,ale jestem zachwycony, doskonale się prowadzi ,jak do tej pory nic sie nie psuje! Wcześniej miałem Carine z tego samego roku to był juz gruchot.
~dareck75@gmail.com
Minivan 2.3 150KM 110kW
Auto godne polecenia za ilość miejsca dla pasażerów oraz za przestrzeń bagażową (po złożeniu foteli mamy prawie 3m6 wg.mnie to bardzo dużo,no i za bezawaryjność.
~Krzysztos@krzysztos.wanadoo.co.uk
Minivan 2.3 150KM 110kW
Praktycznie jak by jej nie bylo. Pracuje doskonale. (Skrzynia biegów)