Oceny Honda Shuttle III 2.2 150KM 110kW 1995-2000

Honda Shuttle III 2.2 150KM 110kW 1995-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Shuttle III 2.2 150KM 110kW 1995-2000

~jacek
Minivan 2.2 150KM 110kW
Mam to auto od kilku lat, ma na liczniku około 300 tysięcy + nie wiadomo ile jeszcze licznik został wcześniej przekręcony. Silnik nie był remontowany, obecnie dalej jeździ na w pełni syntetycznym rzadkim oleju 5w40 i nie zjada ani grama.
~Tomas
Minivan 2.2 150KM 110kW
Uważam Shuttle za idealny samochod na dlugie wycieczki i wakacyjne wypady. Automat, wygodne fotele i tempomat sprzyjaja jezdzie. Przy naszych drogach i fotoradarach co 200m to ideal. Poprostu przy fotoradarze lekko stop, tempomat sie wylacza, po fotoradarze \"Resume\" i bez naciskania na pedal wracamy do zadanej predkosci. Miodzio :)
~CEGŁA
Minivan 2.2 150KM 110kW
Pakowne nie absorbujące WYGODNE pudło do przemieszczania się dla zgreda lub wielodzietnej rodzinki bardzo miła współpraca z skrzynią biegów, zero emocji zero fantazji zero polotu ot urządzenie do przemieszczania
~softman
Minivan 2.2 150KM 110kW
szukając samochodu rodzinnego, którym nie będziemy się bali wyjechać na piknik za miasto i wjechać w polną drogę warto się zastanowić nad tym samochodem oczywiśćie ma swoje braki jednak biorąc pod uwagę rocznik i cenę napewno jest wart zainteresowania
~aras-skonecny@freenet.de
Minivan 2.2 150KM 110kW
auto super nabylem je 2 miesionce temu i jak do tej pory nie nazekam jak zimna dziwnie chodz motor potem sie wycisza i jest ok. super przestrzen po zlozeniu tylniej kanapy. i wcale duzo nie pali na 100 km spalila mi 9lit miasto jak na ten silnik to niezle.
~Paweł
Minivan 2.2 150KM 110kW
Moja Shuttle sprowadzona jest z Niemiec, mam ten samochód od roku, bałem się jego wieku,ale jestem zachwycony, doskonale się prowadzi ,jak do tej pory nic sie nie psuje! Wcześniej miałem Carine z tego samego roku to był juz gruchot.
~Andy-Chef
Minivan 2.2 150KM 110kW
Rodzinne auto. Narazie niezawodne. kupilem we Francji - moja wersja to -Executive .Komfort i wygoda. Z zewnatrz wyglada jak ciezkie i niezwrotne auto nic bardziej mylnego. Porusza sie lekko i zwinnie w miescie i poza miasem . Gaz do silnikow 2,2 i 2,3 jest dziecinnie latwo adoptowalny(sekwencja).Czesci ekplatacyjne (paski, filtryitp) sa osiagalne bez problemu.
3,7
~mirek
Minivan 2.2 150KM 110kW
Klimatyzacja nie dziala od 120 tys km , przy 220 tys km urwalo mi sie lewe przednie kolo. Zaznaczam , ze tym samochodem jezdze od nowego i nie jest to samochod powypadkowy. jeszcze jedno ostatniopojawil sie problem z poduszka powietrzna. Serwis proponuje wymiane modemu za 2000 pln. Poza tym lubie ten samochod bo jest duzy i wytrzymaly.
~rafkuc
Minivan 2.2 150KM 110kW
jak na 9 lat to inne firmy mogą tylko mażyć o takim czymś. Podkreślam, że te modele są robione albo były tylko w JAPONI
~przem64@aol.com
Minivan 2.2 150KM 110kW
Bardzo dobre rodzinne auto.Honda jest bardzo trwalym autem.Wiem o tym gdyz jestem mechanikiem.Jezeli bedzi to mozliwe zawsze bede kupowal HONDE.Jest tego warta.