Ocena kierowcy - Honda Shuttle III

michał, 16 lat temu
Rok produkcji 1997
Honda Shuttle III 2.2 150KM 110kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Inne : nic się nie popsuło w przeciwieństwie do VW z przebiegiem poniżej 100000 km kiedy lecio albo sprzęgło albo rozruszni albo alternator albo coś niech fanatycy VW sobie jeżdżą swoim złomem ale i tak każdy wie co to jest litera pierwsza J w symbolu VIN
brak słów
silnik jedzie a nie udaje
rewelacja, nie zrozumie tylko ktos kto nie jeździł japonskim automatem lub fanatyk manuala
nie da mu rady żadna osobówka . wielowachacoowe zawieszenie zapewnia komfort jazdy i stabilność której żaden van nie dysponuje,a i osobowe na mc personach nie mają pojęcia co to jest
trochę do tyłu mało widać ale to an a nie seiczento
super ale dla miniejszych kierowców brak poziomego regulacji kierki - wada
żona narzeka że z tyłu za gorąco a ja prowadzę w koszulcę w lato oczywiście za zimno- pewnie też wada
brak słów
przy prędkościach przelotowych bardzo cicho jednak przy wyprzedzaniu kiedy redukuję o dwa biegi nżej dosyć głośno ale ma jóż 300000 km więc trzeba wybaczyć jak tok to honda 6-7 tys trochę hałasuje czas wyrgulować zawory
jeżdżę na gazie i średnio spala po Warszawie i okolicy 12 - 13 l ale na trasie przy przelocie ok. 140 km/h wyszła nawet 10l gazu. rewelacja
ostatnio bardzo przystępna cena w Polsce na allegro można znaleźdż poniżej 20000 fajne autko niech żałują wyznawcy sharana itd
mam ją 3 lata przejechałem 80000 km i wymieniłem klocki hamulcowe nadmieniam że na zegarze jest ponad 300000 km byłem na przegladzie i kazałem dokładnie ją przejrzeć i Pan stwierdził że nie ma nic do wymiany a ja nic nie robiłem szokujące prawda
jw

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.2 150KM 110kW [l/100km]