Oceny Honda Stream 2.0 i 156KM 115kW 2001-2007

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Honda Stream 2.0 i 156KM 115kW 2001-2007

~yasieq
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Jedna z najlepszych Hond wyprodukowanych po 2000 roku. Mogę porównać do CRV II oraz accorda 2006 i ufo 2009. Przejeździłem tym samochodem w 5 lat ponad 200 tys km dobijając do 320 tys. Wymiany w tym czasie wymagały : 1 przerwany kabel od sterowania szybą kierowcy, 2 x akumulator , 2x łaczniki stabilizatora , 20x olej z filrem , 2x instalacja gazowa (ale instalacja pochodziła od tutejszych wytwórców a nie z Japonii) , pompka sprzęgła klocki...
~Grzegorz
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Samochód użytkuję czwarty rok. Kupiłem o rok starszego, niż poprzednio posiadany Opel Zafira i to był zarówno dla mnie jak i dla żony przeskok o kilka klas w górę. Auto dynamiczne, ze świetnymi właściwościami jezdnymi, bardzo zwrotne i pakowne. Nie ma co prawda wygórowanych opcji komfortu (klima manualna, grzane lusterka, elektryczne szyby i to by było na tyle),ale jest naprawdę tanie w ogólnym rozrachunku, bo niezawodne, zwłaszcza jeśli...
~Batumka!
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Honda Stream to auto którego wcześniej nie znałem. Nie wiedziałem, że takie auto wogóle istnieje. Gdy poznaliśmy się bliżej bardzo je polubiłem. Ma wiele zalet, jest przestronna, szybka, wygodna, komfortowa, pozwala zabrać na pokład 7 osób. Pali stosunkowo mało. Jest to auto które mogę polecić z całym przekonaniem. Auto posiada szereg przyjaznych rozwiązań dla kierowcy i pasażerów. Posiada niezwykle trwałe podzespoły, trwały i bezawaryjny...
~Fatum7
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Kupiłem jako 16-letnie z przebiegiem 204 tys. Auto było serwisowane w ASO do końca. Jeśli ktoś szuka niedrogiego, pakowanego i wygodnego auta, a przy tym nie chce jeździć kanciakiem typu Berlingo I, to zdecydowanie polecam.
~Domuk
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
A więc po roku czas na ocenę tego wspaniałego ale nie bez wad auta... Uważam całokształt na dobry nawet dobry + Dla mnie auto świetne ale jedna wielka wada - brak komfortu... co w aucie typu mpv nie powinno być tak dokuczliwe... gdybym nie potrzebował jeździć czasami 2tyś km to bym ocenił wyżej ale niestety to jest nie do zaakceptowania w tej klasie nawet mima tego że auto jest stare i przebieg też swój ma
~vasik
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
kupiłem tą hondę z przebiegiem 119000 km.,jest dobre rodzinne auto dla czetero osobowej rodziny,ale ma kilka wad:mały zbiornik paliwa,duże spalanie na trasie przy 90-110 km 7.4l ,dla porównania honda accord z 1990 r.p.2200cm 4aws na trasie 6.8 l.,mazda 626 kombi z 1995 2200cm 12v na trasie 6,5 l.,brak zegara na desce rozdzielczej,no i drugi rząd foteli nie składa się
~Stream
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Auto niezawodne, wygodne, baaaaardzo pojemne, idealne na długie trasy. Dynamiczne i co dla mnie ważne bardzo ładne, wiele osób cały czas się za nim odwraca :) Nie mieliśmy z nim problemu, ani razu nie odwiedziliśmy serwisu bo po prostu nie było takiej potrzeby :) Co prawda producent nie zadbał o termometr wew/zew jednak oprócz tego nie mam się do czego przyczepić.
~bartkochanski@gmail.com
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
To auto idealnie pasuje do mnie i mojej rodziny. Samotny tatus w trasie lubi casem troche adrenalinki, bardzo lubie wyprzedac jesli jest plac. Rdzinne wypady spokojna jazda rekreacyjna/ zakupy/ parkingi mieszczuchowe bzdety/poza asfaltem tez daje rade. Ogolnie polecam ten samochod bo jest naprawde wielofunkcyjny lecz nie nadaje sie do przewozenia 7 osob na jakies wyprawy. To nie MB Vito/Chevrolete Suburban;)
~wojciech.pisarek@skynet.be
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Jestem z Hondy zadowolony. To auto jest poza tym oryginalne, ma znakomity, dynamiczny silnik, mnostwo miejsca w srodku. Szkoda, ze firma nie zwrocila wiecej uwagi na takie drobiazgi jak wlasnie zegarek (to juz za doplata, albo trzeba kupic nawigacje GPS), komputer pokladowy czy wiecej niz 4 glosniki. Osobiscie przeszkadza mi troche maly zbiornik paliwa- zaledwie 55 litrow.
~Radek
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Auto jest prawie idealne !!! Silnik to poezja pomimo wymiany cewek i kilka pierdół w osprzęcie !!! Jesli robiliby takie silniki do dzisiaj to tylko taki brać w ciemno.