Ocena kierowcy - Honda Stream

Silnik 2.0 i 156KM 115kW
Rok produkcji 2001
Okres użytkowania: 5 lat
Honda Stream 2.0 i 156KM 115kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Auto jest prawie idealne !!! Silnik to poezja pomimo wymiany cewek i kilka pierdół w osprzęcie !!! Jesli robiliby takie silniki do dzisiaj to tylko taki brać w ciemno.
Prawie zero brania oleju. Przyspieszenie w porównaniu do innych- rakieta. Oleju po 285000 tys 300ml na 10 tys.- nie ma takich już silników. Zero wycieków z silnika. Przyspieszanie rakieta. Na gazie LPG zero problemów. Regulacja zaworów- prosta. Nigdy się nie zatrzymałem. Bajeczka !!!
No tutaj mój poprzedni właściciel zajechał skrzynię. Do regeneracji łożyska- po regeneracji bajeczka. Krótkie przełożenia. Precyzyjna. Kolejna poezja.
Zawiecha tania i prawie nic się nie psuje. Łączniki i gumy stabilizatora. Amortyzatory ORI po 285000 tys. Już takich nie robia. Trzyma w zakrętach jak po szynach. Ja miałem zmienione felgi za Civica na 16.
No i tutaj słabo. Korozja na podłodze- dziurka pod siedzeniem. Tył podłogi najsłabszy . Korozja na tantach maski tył. Drzwi super bez rudej. O dziwo nadkole super. Progi zajęte przez rudą. Lakier moim zdaniem super- nie jest cienki.
Bajka jak na tak duży smaochód.
Wszystko pod ręką ale siedzenia słabe- niezbyt wygodne na długie podróże- nie wiem jak po lifcie- ale przed liftem średnie.
Kolejna bajka- super.
Mega wypas. Meble, drzwi, cegły- wszystko tym woziłem. Nawet trzeci rząd siedzeń jest spoko.
Bajka moim zdaniem- porównuję do Octavii I
Robiłem- regeneracja skrzyni- ale to po poprzednim właścicielu co lubił pociskać. Drogie sprzęgło- 1000 zł. Wymiana wysprzęglika- dramatyczny dostęp. Wymiana pompy wspomagania- używka z małym przebiegiem- stara wyła i ciekła. Wymiana cewek- Denso- check engine - wypadanie zapłonów. Zaciski hamulców- starość !!! Lampy przednie- matowieją i pękają klosze ze starości- trudno dostać w ładnym stanie. Maglownica wykazuje luzy po 285000 tys. Poza tym bajka !!!
Taki samochód to ze świeca szukać- polecam. Oczywiście ze sprawdzonym przebiegiem i po przeglądnięciu blacharki.
Nigdy się nie zatrzymał- nawet check engine świecił ale jechał. Lampy przednie- matowieją/ maglownica luzy/ cewki/ wysprzęglik/wentylator nadmuchu/lampki od podświetlania- po 20 latach
Bajka- bez zastrzeżeń. Bez brania oleju. Bez przygód. Bez lawet. Części tanie.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 156KM 115kW [l/100km]

11,0