Ocena kierowcy - Hyundai Accent II Hatchback

krzyku2101@poczta.onet.pl, 22 lat temu
Silnik 1.3 i 12V GL 86KM 63kW
Rok produkcji 2000
Hyundai Accent II Hatchback 1.3 i 12V GL 86KM 63kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Opony kumho - sa do bani. Plastiki nie sa idealne - podobnie jak w wiekszosci aut z tej polki, sa twarde, rysuja sie. Kierownica - szkoda mowic, cienka i twarda. Chyba za twarde pora wycieraczek, czasmi drapie szybe od strony pasazera.Ma tez zalety - jest ekonomiczny, dosc duzy (szeroki - a to wplywa na komfort jazdy), mozna przewiesc nim spory ladunek, lekko pracujace wspomaganie (moze nawet troche za lekko). Dobre, czytelne zegary, dosc wygodne fotele, w miare dynamiczny, podobno malo awaryjny i malo popularny wsrod zlodzieji (to spora zaleta tego auta). Ogolnie jestem zadowolony. Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow tego auta.
nie mam wiekszych zastrzezen, dosc elastyczny, troche za glosny powyzej 4000 obr/min
czasami potrafi zgrzytnac dwojka
jestem zadowolony, ale staram sie omijac dziurawe drogi
nie jest idealna do tylu, przydaja sie wtedy boczne lusterka
bez większych zastrzezen
dobre ogrzewanie, bardzo dobra klimatyzacja (szkoda, ze manualna)
w tej cenie ciezko spotkac wieksze auto
nie jest idealne, daje znac o sobie silnik przy wiekszych predkosciach, uczucie niedomknietych szyb, szum opon (sa naprawde kiepskie, najlepiej od razu wymienic, kazde inne beda lepsze)
Jak na tak spore autko, zaskakujaco ekonomiczny. Na trasie z kompletem osob, klima, predkosci ok 120km/h ponizej 6l. Po miescie jezdze zazwyczaj sam, delikatnie (nawet bardzo) 7,5l. Jestem bardzo zadowolony.
cena zakupu nie byla wygorowana, zobaczymy jak z eksploatacja:)
Czasmi szyby sie rozszczelniaja (sa duze i ciezkie w wersji 3-drzwiowej), powinni poprawic mechanizmy.
po 10 000km wymiana pompy wodnej (podobno przypadek), na szczescie na gwarancji.
Hyundai Accent II Hatchback