Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Hyundai
Tel. (22) 212 60 08
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Hyundai

~Wiesław
SUV 1.7 CRDi 141KM 104kW
Hyundai Tucson III
Nie jest to samochód idealny, ale jestem zaskoczony pozytywnie. Główne zalety: wyciszenie, ergonomia, duża ilość miejsca, wygodne fotele, bezusterkowo, asystenci kierowcy działają prawidłowo. Główne wady to: słabe audio i brak CD, zbyt wysokie spalanie (8,0 - dla miasta i na autostradzie przy 140, nigdy nie zszedłem na zwykłej trasie poniżej 6,0), zbyt słaby zasięg świateł mijania. Podsumowując: dobry zakup.
~Bogusław
Terenowy 3.0 141KM 104kW
Hyundai Galloper II
Duże auto, z możliwością przewozu 7 osób oraz umiarkowanym apetytem na benzynę. Silnik bardzo trwały, skrzynia i reduktor dają radę. Prosta konstrukcja nie zaskakuje dziwnymi problemami - jak sięcoś urwie to wiadomo co i wtedy naprawiamy. Co najważniejsze umożliwia sprawne poruszanie się po drogach (nie jest zamulone jak wersja diesel). Na autostradzie można spokojnie podróżować z predkościami 130-140km/h a i w terenie daje radę jak potrzeba.
~Kejran
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
Hyundai i30 III
Solidne i perfekcyjne auto. Konkurencja może się obawiać, bo i30 może namieszać w segmencie.
~Daniel
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Hyundai Trajet I
Samochód kupiłem przez przypadek, szukałem rodzinnego auta typy Sharan, Citroen C8, Peugot 807, Pegot 5008 z budżetem do 30 tyś. zł. Auta szukałem ponad 3 miesiące i powiem szczerze że w tym budrzecie przez ten okres czasu zdecydowany byłemkupić trzy auta: Sharan 2.0 benzyna z 2005 roku z udokumentowanym przebiegiem 180 tyś km za 28 tyś zł, citroen C8 2,0 benzyna z 2005 roku z udokumentowanym przebiegiem 165 tyś km za 18 tyś. zł i peugot 5008...
~Andi76
Kombi Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Hyundai i40
Przednie słupki trochę za bardzo ograniczają widoczność, fotele mogłyby mieć większą regulacje pionową (stosunkowo wysoko się siedzi).
~Darek
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Hyundai Tucson III
Tucson w wyposażeniu Comfort jest wart swojej ceny. Chcąc czegoś więcej - luksusu lub przyśpieszenia trzeba dołożyć ok. 50tys. PLN.
~Remnow
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Hyundai IONIQ
Auto sprawdziło się i sprawdza w 100%. Jest wykorzystywane do pracy a także w celach usługowych (UBER).
~Jarek F
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Hyundai Kona I
Auto nieduże ale wygodne, zwinne i ładne (to oczywiście sprawa gustu). Do tego napęd 4x4, mocny silnik i fajne zawieszenie powoduje że jazda nim sprawia przyjemność. Opisuję swoje doświadczenia z początków użytkowania bo na pewno komuś się przyda kto stoi przed decyzją zakupu. Nie da się mojej oceny rozpatrywać pod kątem awaryjności bo na to oczywiście za wcześnie.
~Artur
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Hyundai i40
Środek auta nawet spoko. Pewność prowadzenia też ok. Stylistyka mi się podoba, ale to rzecz gustu. Przyspieszenie ok. Tylko te ciagle usterki: wymieniona dwumasa, robione zawieszenie przy 40 tyś km, wyciek z miski olejowej. Wisienką na torcie jest rdza. Na samym początku zauważyłem na tylnej klapie-zrobili na gwarancji. Teraz zobaczyłem rdzę na dachu przy szybie-zobaczymy co będzie. Tarcze hamulcowe przód do wymiany przy 60 tyś km na pierwszym...
~Sławomir
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Hyundai i30 II
Jak na razie bardzo dobry samochód. Nie ma się za bardzo do czego doczepić. Może jedynie skrzynia biegów mogłaby być bardziej precyzyjna. Samochód z zewnątrz prezentuje się bardzo ładnie, podobnie jest z wnętrzem. Pod tym względem jest dużo lepiej niż w nowym Hyundaiu, który jest po prostu brzydki.