Ocena kierowcy - Hyundai Accent II Sedan

mafe@o2.pl, 18 lat temu
Silnik 1.3 i 12V 75KM 55kW
Rok produkcji 1999
Hyundai Accent II Sedan 1.3 i 12V 75KM 55kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
troche niedoposazone (wersja ls) ale polecam kazdemu kto np zastanawia sie nad lanosem wybor accneta, jest bardziej niezawodny mniej pali i nawet przy przebiegu 220tys nie sprawia problemow
jak na 1,3 nie najgorzej sie buja chociaz jest szczegolnie przy wyzszych predkosciach dosc glosny
niezbyt precyzyjna, dosc dyzy skok drazka zmiany nalezy wykonac dla zmiany biegow, gdyby ktos sie chcial scigac to bedzie mu to przeszkadzac :)
auto ma troche za waskie opony jak na swoje rozmiary, zawieszenie dosc twarde dzieki temu auto mimo wszystko nie najgorzej trzyma sie drogi, amortyzatory z tylu gazowe od nowosci i wciaz 75% wydajnosci
do przodu ok do tylu przecietnie
brak uchwytu do napojow co przeszkadza jesli masz do przejechania np 1000km i chcialbys sobie kupic kawe na droge, przycisk do swiatel awaryjnych po prawej stronie centralnego kokpitu (troche za daleko) poza tym zarowka od podswietlenia tego przycisku przepalila mi sie, aby ja wymienic nalezy rozebrac doslownie caly kokpit srodkowy, rowniez trzeba szukac przycisku od swiatel przeciwmgielnych gdzies po lewo nisko, poza tymi uwagami dobrze
ogrzewanie dosc dobre ale za slabe nawiewy na szyby boczne
dla 4 osob wystarczajaco komfortowe, dla 5 nie polecam dluzszych tras
jak juz wczesniej pisalem dosc glosny przy duzych predkosciach ale jest to wynik zestopniowania skrzyni biegow, instrukcja zaleca wlaczanie 5 biegu przy 75km/h co oznacza ze przy wyzszych predkosciach ma duze obroty a przez to i jest glosno
auto jest z gazem w miescie 8,5 -9 w trasie przy ostrej jezdzie 8,5 spacerowo 7,5
po prostu dobrze
kupilem go z przebiegiem 175 i przez 45tys wymienialem lozysko w przedniej piescie i silentbloki z tylu
pojawiaja sie ogniska rdzy - zdecydowanie za wczesnie na to innych powaznych usterek nie ma
Hyundai Accent II Sedan