Ocena kierowcy - Hyundai Coupe II

Rok produkcji 2001
Hyundai Coupe II 1.6 i 16V 105KM 77kW 2001-2002 - Oceń swoje auto
Inne : bezawaryjność
Silnik : trochę brakuje mocy
autko bardzo ładnie się prezentuje wzbudza zainteresowanie wśród innych uczestników ruchu, przy czym daje niezmiernie dużą frajdę z prowadzenia się i w brew pozorom wygodne autko !!
bardzo elastyczny silnik ! nie wymaga częstej zmiany biegów !
bardzo dobrze współgra z tym silnikiem !
fantastycznie się prowadzi i bardzo bobrze trzyma drogi !
dobra ale nie zachwycająca ! jak na ten typ samochodu jest zadowalająca !
wszystko jest ergonomiczne :) może poza tym że autko jest niskie i ma mało miejsca z tyłu !! no ale przecież nie o to chodzi w tym aucie !! więc jak na tą klasę aut wystawiam mu najwyższą notę :)
autko bardzo szybko się nagrzewa, to duży plus w zimę, jako minus można uważać brak filtra przeciwpyłkowego !! ale ja jakoś szczególnie nie odczuwam jego braku !!
dla kierowcy i pasażera bardzo dużo miejsca z tyłu ... hmm szczerze mówiąc nie interesuje mnie to :) ale jak trzeba to 4 osoby wejdą :)
w tym autku bardzo dobrze słychać po czym jedziemy :) czy jest piach na drodze czy jest mokro itp. więc wyciszenia nie ma :) pewnie się powtórzę ale w tej klasie samochodu nie jest najgorzej !
przy spokojnej jeździe będzie małe spalanie ! ale jak ktoś ma ciężką nogę ( tak jak ja :)) no to Hultaj lubi wypić :)
tutaj H.C. bije na głowę większość marek !! za w miarę niską cenę dostajemy autko o sportowym zacięciu z bardzo dobrze wykonanym wnętrzem i z dobrych jakościowo materiałów do tego niezawodne, i nieprzeciętne !! myślę że kto nie posmakuje tego to nie do końca zrozumie moje wypowiedzi :) serdecznie polecam to autko !!
autko mam już rok i nic z jego winy nie musiałem wymieniać czy naprawiać ! jeżeli chodzi o niezawodność to jestem bardzo mile zaskoczony !! mam nadzieję że tak już zostanie :)
autko mam już rok i nic z jego winy nie musiałem wymieniać czy naprawiać (oprócz oczywiście takich rzeczy jak olej filtry rozrząd itp. )! jeżeli chodzi o niezawodność to jestem bardzo mile zaskoczony !! mam nadzieję że tak już zostanie :

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 105KM 77kW [l/100km]

8,7