Ocena kierowcy - Hyundai Coupe II

Bardzoelokwentny, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 138KM 101kW
Rok produkcji 2001
Hyundai Coupe II 2.0 i 16V 138KM 101kW 2001-2002 - Oceń swoje auto
Inne : wygląd zewnętrzny i wewnętrzny
To auto dla młodych ludzi lubiących zwrócić na siebie uwage. Mina kolegi w bmw 528i 2.8l automat:) 194km (chyba) na światłach bezcenna szlismy równo :) a ja się wybiłem do przodu dociągnełem do 160km/h 4 bieg nie wiem jakby dalej poszedł bo światła były.
Silnik pracuje dobrze zadnych problemów oleju też nie \"je\" wiec jestem z niego zadowolony. Rocznik mojego hyundaia to 1999 grudzień. ale pierwsza rejestracja grudzień 2000r pewnie postał troszke. Nie mogłem wpisać w ocenie swojego bo nie było możliwości tylko od 2001.
czasami mam problem z wrzuceniem jedynki :)ale to 1/na 100 reszte biegów bez problemu.
wchodząc 60-70km/h w ostry zakret :D jakoś nie czuje zeby lepił się drogi.
ja jestem wysoki wiec widze wszystko ale dla mniejszych osób raczej widoczność ograniczona. Siedzi się nisko:) z początku cieżko się przyzwyczaić bo widać maskę i ten garbik ale potem nie zwraca się wogole na to uwagi.
moze być
Ogrzewanko pierwsza klasa moment i jest gorąco :) nie mam klimy. :( niestety ale coś za coś :)
DLa 2 osob jest znakomicie :) gorzej jak mają wejść 2 schaby z tyłu ale i tak się zdarzyło jechać też dała cupetka rade.
a tu sie nie wypowiem bo słucham głośno muzyczki
ergonomia:D czy ja wiem tankuje PB 98 za 100zł przejeżdzam około 200km jeżdze dość szybko bo bezprzerwy się spiesze gdzies a to do pracy a to z pracy zawsze się coś znajdzie. ALE KIEDY :) przyjdzie pora gdzie wszyskie sprawy są pozałatwiane to rozkoszuje się spalaniem rzędu 9.9L /100km, Ceny napraw już mówie co wymieniłem i co mnie czeka olej 105zł castrol 10w40, klocki tarcze tył + wszystkie filtry ok 450zł do tego wymiana tego z przeglądem 250zł. czeka mnie jeszce wymiana przodu ceny podobne w 450 się zmieszcze.
cena do jakości :) nic lepszego nie znajdziecie za taka cene!!! Polecam!!!
czasami się zatnie elektryczna szyba. ale pobawie się i się odblokuje takto nie działa mi zerowanie licznika:) cos za mocno przycisnelem i padło
nic:) poważnego całe szczęscie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 138KM 101kW [l/100km]