Ocena kierowcy - Hyundai H1 II Van

Maciej, 3 lata temu
Silnik 2.5 CRDi 170KM 125kW
Rok produkcji 2012
Hyundai H1 II Van 2.5 CRDi 170KM 125kW od 2008 - Oceń swoje auto
Inne : Auto spełniło moje oczekiwania!
Każdy szuka auto na swoje potrzeby. Ja potrzebowałem na czas budowy kilku domów. Jednocześnie szukałem którym będę mógł pojechać na zwykłe zakupy. Są różne opinie ale ja mówię uczciwie że moje auto naprawdę pracowało! Przez 4 lata zrobiłem niecałe 100 tys.km.Auto kupiłem z przebiegiem 150 tys.km.Auto niejednokrotnie miało na pace ponad tonę plus 1.5 tony na haku. Byłem bardzo zadowolony z tego auta. Jedyny problem to faktycznie jazda zima jak jest bez obciążenia bo napęd na tył. Przez okres użytkowania auto nigdy mnie nie zawiodło na drodze. Przez ten okres wymieniłem części eksploatacyjne czyli oleje klocki amory. Z rzeczy wymienionych to turbina i alternator. Autem bardzo fajnie się jeździ. Dobra widoczność. Na autostradzie 150 km h żaden problem.Ta więc w ocenie do 10 daje 8. Polecam.
Silny trwały
Łatwo zmiana. Jedynka dość długa
Pewnie trzyma się drogi. Dobre przyspieszenie
Ok
Bardzo dobra widoczność
Ok
Moje auto bez klimy. Nawiewy bardzo dobre.!
Mam 190 cm i 140 kg wcześniej jeździłem t5 jeśli chodzi o auto użytkowe. W h1 bardzo fajne siedzenia i auto bardzo wygodne
Bardzo dobre
Tutaj powiem w ten sposób. Nie patrzę na koszt. Jak coś trzeba zrobić to zwyczajnie trzeba.
Bardzo dobra. Wcześniej miałem t5 i dobrze że zamieniłem na h1
Każde auto to złożony mechanizm i zawsze mogą wystąpić awarie i usterki. Ja z rzeczy które wymieniłem to turbina i alternator.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 CRDi 170KM 125kW [l/100km]