Oceny Hyundai H100

Najnowsze oceny Hyundai H100

3,7
~Marek FilmFactory
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Nie oczekiwałem cudów-jestem bardziej zadowolony niż się spodziewałem. Duże trwałe ergonomiczne auto rodzinne. Wystrczjąco komfortowe,ponad przecietnie funkcjonalne i przyjazne użytkownikowi. Starej generacji diesel-paliwożerny,ale trwały tani i łatwy w servisie. Jakoś wnętrza-mocno irytująca. Niemniej szukam już takiego samego samochodu tylko rocznik po 2003r i z silnikiem CRDI 140KM. 175km/h i maksymalnie 11l/100km.
1,5
~KrzysiekWawa
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
przeglądy co 10000 na auto dostawcze to skandal w ASO pow. 1000zł. kolejny skandal to nie mercedes mało ekonomiczny w utrzymaniu - spalanie sevis i części bardzo drogie i nie ma zamienników za żadki model odradzam nie kupujcie
~grizzli
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Jest to bardzo trwały i wdzięczny samochód, który jeśli będzie prawidłowo eksploatowany, posłuży lata.
~Tomasz
Minivan 2.5 CRD 140KM 103kW
Bardzo polecam dla wszystkich ceniących wygodę i ekonomię.
~SKUP OWOCÓW
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Kupilem to auto za grosze, swoje wyjezdzilo i przewiozlo. Jednym słowem zacny samochód.
~dzikson
Minivan 2.5 TD 85KM 63kW
Sylwetka przestarzała zrekompensowana przez użyteczność i bezawaryjność auta. Żadnych poważnych usterek, samochód długowieczny!!!!!
2,1
~Hujdajowiec
Minivan 2.5 TD 85KM 63kW
Lepszy jest lublin, może nawet nysa. Nie pchajcie się w ten wrak- to kpina nie samochód
~Miki
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
nie często jeżdzę w trójkę zazwyczaj we dwoje i jest to autko jak dla mnie super
~fred
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
polecam jako autko do pracy i na wypady.Koreanczycy wespol z Japonczykami to przeciez tygrys Azji
~Gerard R
Minivan 2.5 TD 85KM 63kW
Jestem z samochodu zadowolony, niski koszt zakupu, części dostępne coraz bardziej, mało sklepów z dodatkami do Hyundai-a, a serwisy- nie polecam!!!