Ocena kierowcy - Hyundai H100

Silnik 2.5 TD 80KM 59kW
Rok produkcji 1996
Hyundai H100 2.5 TD 80KM 59kW 1992-2000 - Oceń swoje auto
git!
sam silniczek jest ok!! ktos tu pisał,ze rozrzad to 1500zł,... chyba koleś pojechał po niego do japonii:D mnie kosztował 300zł firma"mitsuboshi" pierwszy montaz w hondzie:) silnik jest elastyczny, jak sie umie przycisnąć... diesla,to dość energicznie sie zachowuje:]
git! odnosze wrazenie,ze biegi trzeba wrzucać lekkimi łukami,ale jest OK!
rozstaw osi jak w seicento,a to ma być dostawcze auto!!!! dla mnie totalna pomyłka, w trakcie jazdy mozna sie bardzo nie milo zaskoczyc:/ ogolnie ok, nie psuje sie i nie wybija za szybko:)
mam 6 osob + 1400kg! wiec WIDZE! lusterka do bani!!
jest ok, samo auto jest waskie wiec nie ma co luksusow oczekiwac, ale.. ja sam milo bylem zaskoczony!! wszystko po ręką:)
szybko paruje i dość dlugo schodzi z szyb, grzeje jak wsciekły!!
sie wie! fotel kierowcy jest OK,ale reszta... no lipa niestety! z przodu lawka,a z tylu to juz tragedia, no chyba ze dzieci,albo nawalona ekipa,to jakos sie ukladaja na sledzia;) ogolnie super na wakacje,byle nie za daleko.... momentami rodzinne autko:))
jak na busa,to bajka!!
no.... tu to dziwna sperawa jest! kiedys przez trase 300km, ten smok wciagnął prawie 50L ropuchy!!! jak po ludzku to 9-10:) na busa i jego ciezary jest ok
ciezko lepiej trafic... 6 osób + wielka paka(jak sie fotele wykreci)! za tę kase naprawde super autko!!:)) polecam
nie dotykam sie, tylko noprmalne sprawy... oleje itp.:D
j.w.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 80KM 59kW [l/100km]