Ocena kierowcy - Hyundai ix35 SUV Facelifting

Jreneusz, 9 lat temu
Silnik 2.0 GDI 166KM 122kW
Rok produkcji 2013
Hyundai ix35 SUV Facelifting 2.0 GDI 166KM 122kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Auto naprawdę dobre silnik ( mowa o nowym 2.0 a nie starym ) genialny w mieście spala ok 8.5 do 9.2 zależności czy lato zima i czy ja jadę czy żona. W trasie jadąc z rodzina załadowany na maksa 140 km/h spalanie 8.7 litra ( opinie ze pali 13 jak ktoś sugerował owszem pali jak na holu jest Skoda co przejechała 400 km i brakło paliwa ) W środku jedna wada plastikowa konsola zbędna oszczędność. Miejsca szczególnie na tylnej kanapie niema nikt tak wiele siedziałem w WV Fordzie itp. I tak miałem do wydania maks 100 tyś zł Suzuki super autko ale ciut male odpadło, WV mamy do wyboru z benzyniaków obecnie tylko 1.4 i wiem że to ustrojstwo na autostradzie pali 15 -16 litra ( disel mi nie pasuje ) a do tego cena za średnio wyposażonego VW min 140 tyś KPINA ! Obejrzałem parę innych aut i zawitałem w Hyunadiu i za 90 tyś zł mam diodowe lampy napęd 4 x4 kierownice fotele podgrzewane kamery cofania GPS itp sorki ale np skoda Yeti z tymi bajerami wyszła za 138 tyś po rabatach ha ha mam ja g... te ich czeskie rabaty i auto co niema bagażnika bo Czesi nie jeżdżą na wakacje to poco go by mieli posiadać.
Spalanie w normie pamiętajmy że to SUV spore autko co daje spore opory.
Całkowicie wyczuwalny samochód kierowca wie jak się auto zachowa w danej sytuacji ( dawno temu jechałem Santa fe tam była tragedia auto toczyło się )
Tył szyba zbyt mała ale ja mam kamerę jest ok
Wszystko proste i na miejscu nudno troszkę
Rewelacja jedno z niewielu aut w które mogę załadować rodzinę torby itp i miejsca pod dostatkiem ( ostatnio wiozłem 3 - rowery )
Przy 150 km/h zagłośno
Cena nie rewelacyjna ale rozsadna wyposażenie powala inne firmy.
nic
nic