Ocena kierowcy - Hyundai Lantra I

arczi.86@tlen.pl, 15 lat temu
Rok produkcji 1993
Hyundai Lantra I 1.5 86KM 63kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Karoseria : auto jak na 14 latek trzyma się pod względem karoseri wręcz idealnie czego nie można powiedzieć o nowszych samochodach a nawet o mercedesach
SUPER AUTO przez duże S. Godne uwagi kto je kupi nie straci na nim na pewno(pomijając tutaj zaniedbane egzemplarze)Ogólnie rzecz biorąc macie wypasioną, piękną reprezentującą sie limuzynę przede wszystkim mało znaną za którą nie jedna osoba się obejrzy zwłaszcza w srebrnym metalizowanym kolorze. W razie pytań podaje adres e-mail
osobiście wolałbym 1.8 GT bo to już jest fura ale w sumie jak na 1500cm to przy starcie jest naprawdę żwawy ale w końcu to kawał auta
mimo pewnych problemów ze wstecznym(rzadko ale sie zdarza)to z pełnym zdaniem mogę przyznać maksymalną ocenę. Po prostu biegi wchodzą jednym paluszkiem naprawdę rewelka.
lantra z pewnością sportową limuzyną nie jest i nie ma co liczyć na doskonałość lecz na prawdę komfort w niej robi wrażenie
nie mam zastrzeżeń
bardzo mi się podoba wszystko tam gdzie powinno być (z małym wyjątkiem brak podświetlania włącznika świateł awaryjnych w nocy trzeba szukać ale jest ok)
zimą w tym samochodzie idzie sie na prawdę spocić super wentylacja także ok
jak siedzę w moim autku z przodu czy też z tyłu czuję się jak szejk w drogiej limuzynie- konkurencja nie ma tutaj szans nawet BMW jest ciaśniejsze(mowa o klasie średniej)
przyznam szczerze że mogło być lepiej ale i tak jest dobrze
ekonomiczność dobra: przeciętne spalanie i koszta napraw także nie są drogie
ktoś tam napisał że lantra to auto nie godne uwagi że w tym przedziale cenowym kupi się coś wiele lepszego-życzę powodzenia bo albo ten ktoś nie ma zielonego pojęcia o motoryzacji albo chce zdenerwować użytkowników i niech sobie kupi poloneza albo malucha to pewnie będzie zadowolony. Osobiście nic nie mam do Daewoo ale jeśli ktoś porównuje Daewoo do bardzo szybko rozwijającej się światowej marki Hyundaia to jednak coś jest nie tak.
zaśniedziałe styki opuszczania szyb i jak w każdej lantrze felerny fabrycznie zawias podłokietnika
jeszcze mi się nie zdarzyło żebym stanął gdzieś po drodze (odpukać) do właścicieli -dbajcie a będziecie dłuuuugo jeżdzić no i wymiana łączników i tulei ale to norma na naszych drogach

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 86KM 63kW [l/100km]

8,6