Ocena kierowcy - Hyundai Lantra I

gobo007@poczta.onet.pl, 18 lat temu
Rok produkcji 1993
Hyundai Lantra I 1.5 86KM 63kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Za takie pieniazki? Brak alternatyw. Mialem autka niemieckie, wloskie. Teraz jezdze Koreancem i w przyszlosci tez kupie kolejnego. Polecam goraco to autko. Szybko po zakupie odwdzieczy sie niezawodnoscia i frajda z jazdy. POLECAM:)
Silniczek ok, dosc synamiczny, za glosny powyzej 110km.h. Pozniej sie troszke znowu polepsza:)
nie mozna narzekac, przy duzych mrozach problemy z wrzucaniem dwojki,ale pewnie to wina oleju.
bardzo dobre zawieszenie, tanie czeci - gumki, koncowki drazkow, stabilizatora etc w cenie takiej samej jak do Opla czy VW
brak zastrzezen
jak na takie autko, to ok. Wszystko intuicyjnie rozmieszczone.
dosc dlugo sie nagrzewa, ale jak juz to zrobi, to mozna miec saune w aucie.
Nie narzekam ani ja, ani moi pasazerowie - a maly nie jestem:)
Tutaj bym moze troche pomarudzil... Mysle,ze mogloby byc ciszej. Zaloze jeszcze mate wyciszajaca na maske, moze to troszke go uciszy:)
zuzycie paliwa: miasto: 9-9.5l, trasa 7 -7.5. Zupelna norma, brak niespodzianek:) Ceny przegladow normalne, czesci dostepne bez problemow, duzo uzywek (kupowalem zderzak tylni: kiedys do Opla: 100zl, do Lantry 150 i to juz w kolorze nadwozia:)) Czesci nowe latwo dostepne i w normalnych cenach.
super
Majac te auto zapomnialem o usterkach. NIe psuje sie nic, autko chodzi jak zegarek. Ma duzo elektryki,ale mimo to nic sie nie sypie. POLECAM:)
co to jest duza usterka?:) Te auta sa przewidziane na duzo wieksze przebiegi. Przy moim 160tys to chyba sie zaczelo docierac:)
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra I 1.5 86KM 63kW
8,6