Ocena kierowcy - Hyundai Lantra II Kombi

Joshi, 15 lat temu
Rok produkcji 2000
Hyundai Lantra II Kombi 1.6 114KM 84kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Myślałem, że 1.6 16V i 115KM w kombi to za mało. W porównaniu z moim obecnym BMW E36 [tam silnik 1.8 i 140KM, LPG] auto chyba lekko mocniejsze ;)
Daję 10/10 ;)
Jest ekonomiczny, ale i zarazem mocny. Ładnie i cicho chodzi, a potrafił rozpędzić moją Landrynkę do lekko ponad 200km/h :)
Nie mam zastrzeżeń, jedynie wsteczny \"czasami\" nie chce wejść za pierwszym razem, ale tak to jest ok.
Szczerze? Lepiej niż w moim obecnym BMW E36 Coupe :) Klei się ładnie do drogi, nie jest ani za twardy, ani za miękki.
Jak to w kombi widać wszystko z każdej strony. Jest to moje pierwsze kombi i obawiałem się parkowania tyłem, a tu proszę, bez problemu ;)
Tak jak ma być tak jest. Koreańskie auta nie są wcale gorsze od Niemieckich.
Raczej OK, brakuje mi jednoczesnego nawiewu na szyby, nogi i jeszcze twarz, ale i tak jest ok ;)
SUPER SUPER SUPER!!! Moje BMW z zewnątrz dużo większe niż Landryna, a w środku... zupełny paradoks, masa miejsca z przodu i z tyłu, bagażnik ogromny :)
Oj tu już trochę gorzej. Do 100km/h jest super, powyżej 120km/h słychać szum wiatru i... opony ;/ Może jak je zmienię, będzie lepiej.
Raczej super jak na 1.6 16V. W trasie przy spokojnej jeździe około 100km/h średnio pali 6.8l/100km. W mieście o literek więcej weźmie. Ale jeżdżę jak emeryt, dlatego ;)
Nie kupisz za te pieniądze nic lepszego. Ja za swoją Landrynę dałem 600 euro [bo była stuknięta] i drugie tyle na naprawę [maska, zderzak, chłodnica]. I mimo, że powypadkowe to prowadzi się jak po szynach, potrafi pokazać pazurki na trasie, a jeśli szukasz części... tanie jak do FIAT\'ów ;)
Póki co wszystko pięknie, żadnych nieprzyjemności ;)
Wymieniłem sprzęgło z racji, że poprzedni właściciel to zaniedbał. A tak wszystko ok :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 114KM 84kW [l/100km]

7,6