Ocena kierowcy - Hyundai Lantra II Kombi

Pracowity, 10 lat temu
Rok produkcji 1996
Hyundai Lantra II Kombi 1.8 128KM 94kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik strasznie elastyczny i nie straszna mu praca w ciężkich warunkach :)
Jest to moje pierwsze auto na własność. Jeździłem poza tym wieloma autami z różnych roczników np. Opel, Audi, Toyota, VW, Fiat, Ford itd. wiec mam spore porównanie. Auto nigdy mnie nie zawiodło na trasie. Dowiozło mnie na niejedną imprezę, niejednokrotnie było miejscem noclegu... Niejednokrotnie pracowało w ciężkich warunkach do odcięcia obrotomierza :) Paliwa jak na swoją moc bierze optymalnie. Ceny za części są tanie lub mieszczą się w normie. To sprawia, że pomimo małych niedociągnieć takich jak wyciszenie, auto jest naprawde świetnym wyborem :) Dobry zakup jak na auto dla młodego kierowcy lub jako środek transportu do pracy.
Trzeba się do niej przyzwyczaić. Biegi czasami nie wchodzą jak trzeba.
Może sie pojawić problem dla wyższych osób. samochód jest dosyć niski. Podłokietnik tylko dla 1 osoby. z tyłu dla 3 osób mało miejsca.
Chyba najsłabszy element tego auta.
Auto można kupić bardzo tanio a jak za swoją cene ma sporo do zaoferowania (elektryka lusterek/okien/autoalarm/klima)
Auto ma swoje lata wiec usterki to normalna sprawa. Problem z elektrycznymi szybami, rozszczelniona klima, trzeszczce plastiki.
Nigdy nie zawiódł mnie na trasie.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 128KM 94kW [l/100km]

8,1