Ocena kierowcy - Hyundai Lantra II Kombi

gross_art, 14 lat temu
Rok produkcji 1997
Hyundai Lantra II Kombi 2.0 139KM 102kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : W 1997 roku z silnika 2.0 wyciągano ok. 115km, a hyundaj 140km, ciągnie od samego dołu, kombi ma 220 na zegarze i tyle jedzie, oczywiście sprawdzałem w niemczech na autostradzie;)
Karoseria : jak to w koreańcach czy japońcach tylne nadkola nie mocno ale napoczęte:)
Przeniesienie napędu : wsteczny i jedynka, ale to tylko dlatego, że się czepiam:)
za małe pieniądze kmfortowe i bezproblemowe auto, a w dodatku wszystkomające, w wersji kombi doskonały samochód rodzinny, fajnie się prowadzi i daje dużo frajdy z jazdy, gwarantuję kto go kupi nie będzie chciał się z nim rozstać. Mam go od niedawna, ale miałem już parę innych samochodów i wiem co piszę to dobry i solidny pojazd.
rewelacja, ciągnie od samego dołu, dwa wałki i 140km mówi samo za siebie-9 s do 100km/h
wsteczny i jedynka słabo wchodzą
bardzo dobre prowadzenie, zwłaszcza w zakrętach, sztywne zawieszenie (ale to kombi i ma 140 kucy)
bardzo dobra, świetne lusterka wsteczne
cholernie denerwujący włącznik tylnej wycieraczki, kontrolka \"dlugich\" świateł OŚLEPIA i w czasie deszczu wycieraczki zgarniają wodę która trafia prosto przez uchylone okno kierowcy do środka
super ogrzewanie po 200m już grzeje, ale klima nie powala na kolana
z przodu tyle miejsca ile trzeba, a z tyłu o wiele za dużo:)
na postoju silnika nie słychać, ale w czasie jazdy jest naprawdę głośno
bardzo pozytywnie mając na uwadze moc i osiągi, na lpg średnio 10-11 l/100km
Za te piniądze nie znajdziecie nic ciekawszego na rynku - POLECAM, POLECAM, POLECAM
raczej nic się nie dzieje, wszystko działa poprawnie, auto ma 12 lat i pełną opcję więc ma się co psuć, a tu nic
super, to bezproblemowy samochód, jeżdzi i jeżdzi, wiadomo serwis trzeba robić w terminie, ale bez przesady to auto do normalnego codziennego użytku i trzeba się nad nim rozczulać:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 139KM 102kW [l/100km]

9,8