Ocena kierowcy - Infiniti G G35 Coupe

sir, 15 lat temu
Silnik 3.5 V6 280KM 206kW
Rok produkcji 2004
Infiniti G G35  Coupe 3.5 V6 280KM 206kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
silnik jest super, jak wcisniesz pedal do podlogi radze sie upewnic ze masz przed soba wolny pas ruchu, bo przy takiej mocy mozna nie zdazyc zmienic pasa i wjechac komus w kuper.
mam automat, moglby szybciej przelaczac, ale jest jeszcze sekwencyjna skrzynia. Nie jest zle, ale male opoznienie daje.
brak zastrzezen, troche twarde zawieszenie ale nie narzekam, lubie to
duzy zadek, male okna z tylu, zastanawiam sie nad czujnikami cofania (ale boje sie ze zeszpeca mi zderzak). Z przodu ok, ale trzeba sie przyzwyczaic do duuuzeej maski.
wszystko bardzo dobre, pelno schowkow, na kierownicy mam sterowanie radiem, podlokietnik ma schowek podreczny. Super.
bardzo szybko odparowuje jelsi np. siedzialem w samochodzie na parkingu przez dluzszy czas. Klima dziala idealnie.
Super. No ale to przeciez duza bryka. Jedyna dziwna rzecz to podlokietnik dla pasazerow na tylnich siedzeniach. Jest on w formie takiej plastikowej poleczki, malo wygodne rozwiazanie. Ale miejsca w cholere, No i "tylko" 4 osoby rejestracja, w sumie to nie wiem czemu, spokojnie moznaby tu 5 upchac.
Jak na silnik z 280 konmi jest dabrdzo dobrze, ale ktos moglby powiedziec ze troche tu glosno gdy sie przycisnie. Jednak jest to poziom glosnosci akceptowalny, nieporownywalny z nizsza polka samochodow. Przy szybkiej jezdzie moglobyc minimalnie ciszej.
Duzo polyka benzyny. 3,5litra robi swoje. W miescie prawie 20l. Na trasie przy bardzo spokojnej jezdzie potrafi spalic 10, ale badzmy szczerzy - tym samochodem nie da sie jezdzic spokojnie, to potwor ktorym chce sie przycisnac. A jaka to frajda tak sobie depnac :). Łykasz prawie wszystkich, na razie tylko jedno BMW M6 mnie wyprzedzilo i to z duzym trudem (i to byla max dopasiowa wersja, ponad 300 kucy).

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.5 V6 280KM 206kW [l/100km]

13,5