Najnowsze oceny Infiniti

~motomaniak
Terenowy 3.5 i V6 24V RWD 283KM 208kW
Infiniti FX I
Jazda nim na codzien to wielka frajda ,ponadto ludzie ogladaja sie za nim jak za porsche czy corvetta ,nie tylko ze wzgledu na dzwiek:)
~wartek
Sedan 2.2d 170KM 125kW
Infiniti Q50 I
Rewelacyjny samochód, Myślałem o Mercedesie C lub E, ale podjąłem właściwą decyzję. Ten sam silnik skrzynia zawieszenie, a design wiele ciekawszy i robi wrażenie na otoczeniu większe niż popularne mercedesy. Ponadto zawsze ktoś zaczepi i zadaje pytanie co to i jak się jeździ. Więc good choice
~Wojtek
Sedan Q50S Hybrid 364KM 268kW
Infiniti Q50 I
Samochód urzekający po każdym względem, poczynając od wyglądu poprzez jakość wykonania a kończąc na właściwościach jezdnych. Ponad czasowa bryła auta, pięknie skomponowana jako sportowa limuzyna, jakość wykończenia na poziomie audi i bmw no i ten układ hybrydowy w połączeniu z pięknie brzmiącym 3,5 litrowym V6. Tryb jazdy ECO jest naprawdę eko, oczywiście jak weźmie się pod uwagę 364 KM, tryb SPORT z bezpośrednim kierowniczym układem...
~kupujący nowe auta
Crossover 3.0d V6 238KM 175kW
Infiniti FX II
Ogólnie autko spisuje się dobrze. Brak poważniejszych usterek. Mimo swoich rozmiarów zewnętrznych, w środku już nie jest aż tak dużo miejsca - szczególnie z tyłu. Bagażnik jest symboliczny. Dużo elektroniki ułatwiającej jazdę.
~Ariel
Infiniti FX I
Auto napewno NIETUZINKOWE. Jadąc wiesz, że nie jedziesz jednym z milionów Passatów, Golfów czy ASTR. Dżwięk silnika POWALA przy przyśpieszaniu. Po przejeżdzie przez miasto połowa rur w miejscowej Castoramie wyprzedana i wspawywana u Wieśka mechanika do pierdzików 1,1l przez Januszy którzy też chcą taki dżwięk. Wielki ciężki słoń (masa ponad 2 tony) po dodaniu gazu idzie szybciej niż Najman na matę zostawiając połowę pseudo sportowych kartonów...
~nnschswa
Infiniti FX I
Elegancka limuzyna a'la SUV - mimo upływu lat kształty nadal wpadają w oko.
~Q34
Crossover 3.7 V6 320KM 235kW
Infiniti FX II
Lepszego samochodu dotychczas nie mialem. Piekne, muskularne, z bardzo dobrym silnikiem, komfortowym i eleganckim wnetrzem.
~Pawel Kos
Sedan Facelifting 2.2d 170KM 125kW
Infiniti Q70 I
Ocena będzie na zimno. Auta używam do pracy, jako taxi w Londynie więc moje oceny są z jazdy 80% miasto, 20% trasa. Jeździłem również sporo firmowym bmw 520d więc będzie trochę porównań. Po zrobieniu 10000km jestem zadowolony. Silnik Mercedesa 2.1 CDI, skrzynia 7 stopniowa też z Mercedesa. Auto jak dotąd nie sprawiło mi żadnych problemów, a używam go nie lekko. Mam wersję premium co znaczy że nie ma dodatkowych kamer, audio premium itp....
~jsphgraz@wp.pl Filip
Infiniti FX I
Jazda tym samochodem to duża przyjemność,trochę twardy i głośny ale to sportowy Suv.mółby mniej palić ale to nie realne więc to auto dla osób które mogą sobie na to pozwolić.
~Sengin
Sedan 3.0d V6 238KM 175kW
Infiniti M III
Samochod na pewno wart zainteresowania, oryginalny i majestatyczny wyglad, luksusowa limuzyna, bmw 5 wyglada przy nim na parkingu jak mlodszy brat