Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Infiniti

Najnowsze oceny Infiniti

~Michał
Crossover 1.5D 109KM 80kW
Infiniti Q30
Samochód inny niż wszystkie w klasie premium, ładny, komfortowy z nutką sportu w swojej stylistyce. Ni to kompakt ni to crossover. Fajnie to wyszło Infiniti
~FMXmlody
Crossover 2.2D 170KM 125kW
Infiniti Q30
Szukałem komentarzy przed zakupem niewiele ich było dlatego obiecałem sobie, że uzupełnię jak będę już miał wystarczającą wiedzę dla potomnych :)
~Mors
Coupe Crossover 3.0d V6 238KM 175kW
Infiniti EX
Bardzo wysoka jakość wykonania. Puki co brak usterek. Silnik wystarczający do tego modelu, jednak mogłoby być z 20 koni więcej. Na szczęście nadrabia momentem obrotowym. Nadal pięknie wygląda i przykuwa spojrzenia. Wnętrze nieco ciasne, jednak każdy może przed zakupem wsiąść i szybko zweryfikować czy mu wystarczy tyle ile oferuje EX. Jeśli to zaakceptujesz to nic w tym aucie w późniejszym czasie nie rozczaruje. Prowadzenie jest doskonałe.
~Labuk
Sedan 2.2d 170KM 125kW
Infiniti Q50 I
Samochód kupiony jako nowy w salonie Infiniti w Warszawie. Auto piękne ale niestety bardzo usterkowe. Początkowo myślałem, że trafiłem na pechowy egzemplarz jednak okazuje się, że w rankingach niezawodności w USA również wypada bardzo słabo (można poczytać w google pod hasłem: least reliable cars: infiniti q50) Uporczywe usterki, głównie elektroniki oraz niepoważne podejście serwisu, daleko odbiegające od standardów marek premium, sprawiło że...
Coupe 2.0t 211KM 155kW
Infiniti Q60 II
Chyba największą zaletą tego modelu, jest jego wygląd. Jednak technologicznie, jest trochę do tylu w porównaniu z konkuręcją, a nawet do swojego mniejszego brata Q30. Najbardziej mnie razi hamulec ręczny, który jest wciskany nogą (stare modele mercedesa). Lusterka składane elektrycznie, ale tylko od środka (w Q30 składają się automatycznie po zamknięciu samochodu). Skrzynia automatyczna włączana mechanicznie. Wygląda to jak zabytek (w Q30...
~Cappy
Sedan 2.0t (Euro 6) 211KM 155kW
Infiniti Q50 I
Auto wygląda wiele lepiej niż konkurencja, system multimedialny jest ok, ale już się starzeje i brakuje mi trochę mocy. Jest tylko jeden z problem z moim samochodem, mianowicie... nie jest to wersja HYBRID. Reszta jest super w aucie nic nie było jeszcze wymieniane, poza częściami eksploatacyjnymi.
~Wojtek
Sedan 3.5 Q50S Hybrid 364KM 268kW
Infiniti Q50 I
Samochód urzekający po każdym względem, poczynając od wyglądu poprzez jakość wykonania a kończąc na właściwościach jezdnych. Ponad czasowa bryła auta, pięknie skomponowana jako sportowa limuzyna, jakość wykończenia na poziomie audi i bmw no i ten układ hybrydowy w połączeniu z pięknie brzmiącym 3,5 litrowym V6. Tryb jazdy ECO jest naprawdę eko, oczywiście jak weźmie się pod uwagę 364 KM, tryb SPORT z bezpośrednim kierowniczym układem...
~Bob
Crossover 5.0 V8 390KM 287kW
Infiniti FX II
Boje się że jego następca za kilka lat będzie musiał być elektrycznym odkurzaczem. Wiem, że ciężko będzie mi pożegnać się z tym silnikiem. Tyle radości daje mi on na co dzień.
~łukasz
Coupe 3.5 V6 298KM 219kW
Infiniti G G35
To mój drugi komentarz po przejechaniu 27.000km. Rewelacyjny samochód, wciąż uwielbiam nim jeździć. Alternatywą dla mnie jest porsche 997 lub uturbienie na 400hp+.
~radek
Crossover 5.0 V8 390KM 287kW
Infiniti FX II
Samochód szybki, bezawaryjny, dobrze wyposażony i do tego bardzo ładny (przynajmniej dla mnie).