Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Infiniti

~Cappy
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Infiniti Q50 I
Auto wygląda wiele lepiej niż konkurencja, system multimedialny jest ok, ale już się starzeje i brakuje mi trochę mocy. Jest tylko jeden z problem z moim samochodem, mianowicie... nie jest to wersja HYBRID. Reszta jest super w aucie nic nie było jeszcze wymieniane, poza częściami eksploatacyjnymi.
~Wojtek
Sedan Q50S Hybrid 364KM 268kW
Infiniti Q50 I
Samochód urzekający po każdym względem, poczynając od wyglądu poprzez jakość wykonania a kończąc na właściwościach jezdnych. Ponad czasowa bryła auta, pięknie skomponowana jako sportowa limuzyna, jakość wykończenia na poziomie audi i bmw no i ten układ hybrydowy w połączeniu z pięknie brzmiącym 3,5 litrowym V6. Tryb jazdy ECO jest naprawdę eko, oczywiście jak weźmie się pod uwagę 364 KM, tryb SPORT z bezpośrednim kierowniczym układem...
~G
Sedan Facelifting 3.7 V6 320KM 235kW
Infiniti G G37
Samochód w zasadzie bez wad. Mocny silnik, świetna skrzynia automatyczna, jakość wykończenia na niezłym poziomie. Wszystko czytelne i przyjemne w obsłudze. Duży komfort w długich trasach. Możliwość wyprzedzania w zasadzie w każdym momencie bez względu na prędkość z jaką aktualnie się poruszamy. Spalanie jak na taki silnik i tę moc normalne. W mieście Warszawa 13-14 litrów przy normalnej jeździe to standard. W trasie: autostrada 140 km/h...
~kupujący nowe auta
Crossover 3.0d V6 238KM 175kW
Infiniti FX II
Ogólnie autko spisuje się dobrze. Brak poważniejszych usterek. Mimo swoich rozmiarów zewnętrznych, w środku już nie jest aż tak dużo miejsca - szczególnie z tyłu. Bagażnik jest symboliczny. Dużo elektroniki ułatwiającej jazdę.
~Aleksander
Sedan Q50 Hybrid 364KM 268kW
Infiniti Q50 I
Auto pod wieloma względami wręcz doskonałe. Komfortowo zawieszone, ciche, niesamowicie dynamiczne i o dziwo oszczędne. To auto to jakby dwa pojazdy w jednym. Gdy masz ochotę jeździć ekologicznie i oszczędzać paliwo wystarczy przełączyć się w tryb EKO i delikatnie obsługiwać się z pedałem przyśpieszenia. Okresy jazdy na silniku elektrycznym są wtedy wydłużone a spalanie znacznie niższe. Gdy masz ochotę na jazdę sportową - auto daje niesamowitą...
~gipo
QX56 5.6 315KM 232kW
Infiniti QX I
Doskonale auto rodzinne, bardzo bezpieczne i niezawodne, na gazie bardzo ekonomiczne. Moc i przyspieszenie rewelacja.W podroze ideal.I te gabaryty, robi wrazenie. Nie znam jak narazie lepszego auta japonskiego dla rodziny, chyba ze nowszy model :)
~Bob
Crossover 5.0 V8 390KM 287kW
Infiniti FX II
Boje się że jego następca za kilka lat będzie musiał być elektrycznym odkurzaczem. Wiem, że ciężko będzie mi pożegnać się z tym silnikiem. Tyle radości daje mi on na co dzień.
~wartek
Sedan 2.2d 170KM 125kW
Infiniti Q50 I
Rewelacyjny samochód, Myślałem o Mercedesie C lub E, ale podjąłem właściwą decyzję. Ten sam silnik skrzynia zawieszenie, a design wiele ciekawszy i robi wrażenie na otoczeniu większe niż popularne mercedesy. Ponadto zawsze ktoś zaczepi i zadaje pytanie co to i jak się jeździ. Więc good choice
~Olek
Sedan 2.2d 170KM 125kW
Infiniti Q50 I
Wyróżniający się samochód na drodze. Trochę więcej oczekiwałem po marce premium.
~Michał
Hatchback 5d 1.5D 109KM 80kW
Infiniti Q30 I
Samochód inny niż wszystkie w klasie premium, ładny, komfortowy z nutką sportu w swojej stylistyce. Ni to kompakt ni to crossover. Fajnie to wyszło Infiniti