Oceny Kia Carnival I 2.9 TD 135KM 99kW 1999-2002

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Kia Carnival I 2.9 TD 135KM 99kW 1999-2002

~albaneagra@poczta.onet.pl
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
moze dla niektorych nie jest to wazne ale podejscie KIA poland i Kia Korea do tematu elektroniczna instrukcja obslugi karygodne, bagaznik zdecydowanie za maly jak na 7 osob, potrzeba zapakowania sie na pionowo - raczej trzeba sie nastawic inaczej, na autostradzie w zimie przy polowy obciazenia wiecej niz 162 km nie chce z packiem na dachu- niezaleznie czy pod gore czy z gorki, duzy promien skretu, tylko raz na warszawskich wybojach otworzyly...
2,4
~bogusław
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
kia carnival to samochód nieżle wyglądający lecz bardzo awaryjny i koszt części . nie kupujcie tego czegoś bo zawiedziecie się tak jak ja.napewno lepszy jest 20 letni mercedes 124 niż 7 letni kia carnival , ale udało mi się to sprzedać ufffff.
3,1
~Artec
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
Panowie podajecie że wasz Carnival mknie z prędkoscia 195 i wiecej gdzie tam? jak na silnik 2900TDi to mój jakoś dziwnym trafem leci 170km/h a spalanie dodam mam ciężką noge to idzie ponad 12 l/100km więc kto tu ma carnivala TDi a kto PB ... ? ogólnie jest dobrze pare było usterek ze skrzynią biegów i klimą polecam !!!
~Piotr agawentz@lycos.de
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
Jeżdżę już ponad 3 lata mam rodzinę 7 osobową i przy tej ilosci osob jezdzi sie dalej wygodnie Polecam (jedyna wada jest troche slabe wyciszenie przy duzych predkosciach) na autostradzie wyciąga 195 max (Tyle jechalem koło frankfurtu -zaliczylem tez wtedy mandat 300 DM ) na godzine i doskonale trzyma sie drogi Polecam każdemu -Teraz chce zmienic moj na carnival 2
3,2
~Arekwp@wp.pl
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
Ogólnie jestem zadowolony. Za te pieniądze mogłem mieć zafirę czyli duuuuuuuuuuuuużo mniejszy samochód. Co do usterek, to bardzo fajnie że trafiłem w końcu na solidny serwis i teraz jest OK. Cóż prawdą jest że na części czasami czeka się koszmarnie długo i to z niezrozumiałych przyczyn. Jednak w całokształcie w porównaniu z Fordem Focusem to jest rewelacja. Nawet przy 7 osobach jest gdzie zmieścić bagaż, i to bez rzucania go pod nogi pasażerom.
~kandiru
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
Jak dla mnie doskonałe i tanie auto. Na pewno kupiłbym je ponownie.
~janusz
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
REWELACYJNY SAMOCHÓD ! JAK BĘDĘ ZMIENIAŁ TO TYLKO NA TO SAMO TYLKO OCZYWIŚCIE MŁODSZY.
3,1
~kia serwisant
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
w sumie nie ma się co dziwić po prostu koreańska tandeta
4,1
~macsad
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
Auto naprawde rodzinne i przestronne, na razie brak problemów z korozją, koszty na dośc dobrym poziomie.
3,3
~Tytus
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
toporne wykończenie, kiepskie osiągi, żle wykorzystana przestrzeń, ale za to duży, pewny i ekonomiczny samochód. Duże koszty przeglądów i serwisu. Duża utrata wartości.