Oceny Kia Carnival II 2.9 CRDI 185KM 136kW 2006-2010

Kia Carnival II 2.9 CRDI 185KM 136kW 2006-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Carnival II 2.9 CRDI 185KM 136kW 2006-2010

~Bodek- Ku.
Minivan 2.9 CRDI 185KM 136kW
Na koreańczyko - japończykach przejechałem łącznie ok. 160 000 km. Miałem je "od nowości", a że lubię sprawne samochody, zawsze na bieżąco wymieniam oleje /dobre ! /, filtry, części zawieszeniea itp. Polecam produkty krajów Azji - nigdy mnie nie zawiodły, w przeciwieństwie do wyrobów europejskich, w przypadku których przy porównywalnym przebiegu wydawałem masę pieniędzy na mechaników i serwisy / to juz finansowa zapaść !!! /. Precz z...
~Grzegorz
Minivan 2.9 CRDI 185KM 136kW
Wygodny, komfortowy samochód do dalekich podróży. Mnóstwo miejsca wewnątrz, obszerny bagażnik, który pomieści wszystko czego potrzebujemy na wyjazdach, łącznie z dużym wózkiem. Wygodne fotele, które pozwalają zrelaksować się w podróży.
~KL
Minivan 2.9 CRDI 185KM 136kW
Jest dobrze. Przy spokojnej jeździe autem można komfortowo i bez zmęczenia odbyć długą podróż nawet w pięć osób. Nie jest to jednak samochód dla osób ze sportowym zacięciem. Jeżeli szukasz vana do długich, spokojnych podróży z rodziną Carnival jest dla Ciebie.
~Kozak_Barabasz
Minivan 2.9 CRDI 185KM 136kW
Samochód poza silnikiem i skrzynią biegów bardzo fajny. Posiadałem najbogatszą wersję w raz z otwieranymi elektrycznie drzwiami i tylną klapą (nawet z pilota). Naszpikowany bajerami, które przydają się ;) Świetny samochód na co dzień dla dużych rodzin czy na wypad na wczasy.
~szymon
Minivan 2.9 CRDI 185KM 136kW
Uważam że to bardzo nie doceniane auto które jest naprawde ŚWIETNE. Komfort to aż dziw że to Kia ale naprawde jak w samochodzie z wyższej półki. Wyposażenie świetne łącznie z el. drzwiami i klapą bagażnika. Jedyny minus to brak 6 przełożenia które poprawiło by nieco komfort i spalanie(10l w cyklu miejskim) Naprawdę warto ten samochód nabyć, znam to auto dość dobrze i wiem że jest godne polecenia.
3,3
~Bartdrift
Minivan 2.9 CRDI 185KM 136kW
Niestety poza tym, ze w srodku calkiem ok nawet na tle konkurencji i motor jak dla mnie tez byl ok (poza spalaniem! ) to reszta masakra. Kupielm auto nowe i po 160 tys sprzedawalem bo bym sie chyba nie wyplacil. Lakier cieniutki, bez przerwy bledy, skora po 100tys wygladala jak w mercedesie po 500tys (kremowa) . i wiele wiele innych.
~życzliwy
Minivan 2.9 CRDI 185KM 136kW
Za cenę 40 tyś. kupiłem 3 letnie auto, z 2,9 litropwym silnikiem o mocy 185KM i przebiegiem 90 tys. Full wypas(3strefowy climatronic, TV. DVD... Mogłem kupić nowego fiata punto albo 2 letnią astrę III, nie żałuję wręcz jestem zakochany w tym aucie, zresztą nie tylko ja. Samochód budzi podziw wśród znajomych.
~bonusso
Minivan 2.9 CRDI 185KM 136kW
Nie ma róży bez kolców. Samochód przestronny, fantastycznie wyposażony (wersja freedom) itd. Kilka mankamentów ergonomicznych. Silnik o dużych możliwościach z dobrze działającym automatem, przepastny bagażnik (po wyjęciu 3 rzędu siedzeń). Niesamowicie zwrotny (to nie przesada, kto może niech spróbuje!). Mam nadzieję, że się nie pomyliłem kupując drugą KIA.
~gamast@o2.pl
Minivan 2.9 CRDI 185KM 136kW
Jeżeli powiem , że jest to mój 15 samochód to może ktoś pomysleć , że ściemniam .jeżdziłem VW , mercedesem , fiatem . ładą , skodą , fordem , itp. Jest to naprawdę dobry samochód . Należy tylko pamietać , że to nie jest F1 i z pod świateł nie zawsze będziemy pierwsi . Pilnować oleju i wymiany rozrządu ( 1200,00 + koszty wymiany ) . Powiem tak jest OK .
~van fan
Minivan 2.9 CRDI 185KM 136kW
140 tys. km i nic. Auto godne zaufania. Jakość wykonania bardzo wysoka Jest większy i cięższy niż inne vany, toteż powozi się trudniej. Kupiłbym ponownie bez wahania, przydałby się face lifting, przód brzydki.