Ocena kierowcy - Kia Ceed I Hatchback

ldfldlfmlf, 13 lat temu
Rok produkcji 2007
Kia Ceed I Hatchback 1.6 122KM 90kW 2006-2009 - Oceń swoje auto
Inne : jakosc, silnik, ilosc miejsca w srodku.
samochod bardzo ale to bardzo udany ! Jak ktoś nie zwraca uwagi na znaczek to goraco polecam. szkoda tylko ze policja nimi jezdzi :/.
bardzo dynamiczny 115 w dieslu spokojnie wystarczy. Na autostradzie oczywiście w Niemczech :) przekroczone 200
jak skrzynia jest zimna to czasami haczy wsteczny, mało precyzyjna ale za to bardzo elastyczna !
autko dobrze sie prowadzi ,czasami potrafi myszkować przy duzej predkosci i nierównosciach poprzecznych.
Wszystko o.k
wszystko pod ręka, intuicyjna obsługa. bez zastrzeżeń.
jak to diesel , długo sie rozgrzewa przy duzych mrozach. Klimatronic dziala bez zarzutu nawet w bardzo upalne dni.
przestrzen to najwiekszy atut tego samochodu, kierowca nie czuje sie \"osaczony\", bardzo duzo miejsca na nogi siedzac na tylnej kanapie, ogolnie bez konkurenta w tej klasie !
jest cicho :) od 160 słychać silnik dość głośno
bardzo ekonomiczny samochód, przy mojej ostrej jezdzie pali 7 L, jezdze głownie po miescie Warszawa tak wiec duze korki, jazda na niskich biegach. W trasie spokojnie można zejść do 6 L w miejscie 7 L.
ja zaplacilem 65 000 (dopłata za klimatronic + lakier perlowy). Nic lepszego za takie pieniadze nie kupicie , moim zdaniem samochod jakosciowo porownywalny z VW Golfem. Toyota Auris to przy Ceed kupa :]
przy przebiegu 140 000 mogę już coś powiedzieć :) byłem tylko raz : wymienili jakiś czujnik elektyczny - gaslo oswietlenie na tablicy rozdzielczej.
Auto nigdy mnie nie zawiodlo ! a jest eksploatowane bardzo intensywnie.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 122KM 90kW [l/100km]

6,2