Lista ocen Kia Ceed I (157)

~senitel
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Jak ją zobaczyłem to od razu wiedziałem że muszę ją mieć.To mój pierwszy samochód z salonu i nie żałuje, nawet tego spadku wartości w pierwszych latach.
~Vik
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Ceed 1.6, 122KM. Doskonałe auto w segmencie. Polecam automatyczną skrzynię biegów wszystkim którzy cenią wygodę i święty spokój.
3,6
~rozczarowany
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Na moje nieszczęście, mam bardzo wyczulony słuch i to mocno rzutuje na moją niechęć do tego samochodu. Rozpieszczony przez Almerę nie potrafię pogodzić się z faktem, że w rocznym samochodzie jestem wręcz otoczony przez kakofonię trzasków, pisków i stuków.
3,8
~BAJO
Hatchback 1.4 109KM 80kW
JAK NA TĘ KLASĘ SĄ GORSI - ALE KIA MUSI TROCHĘ JESZCZE POPRACOWAĆ NAD SWOIM WIZERUNKIEM
~e2rdo
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Ogólnie samochód mi się podoba, jednak zaczynają się już przygody z ASO, które mają gdzieś naprawy gwarancyjne i twierdza że "tak musi być" Zapraszam do odwiedzin klubu Kia Ceed http://mojaceed.pl/ tu dowiecie się więcej o tym samochodzie ;)
~ahalas@o2.pl
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Silnik pracuje dobrze i dosyć dziwnie. Ocena ta jest zespolona ze skrzynią. Jazda z małą prędkością obrotową-napęd elestyczny, potem przy szybkości około 90 km/h słabiej ,a potem od 120 km/h jest znowu OK. Oczywiście to nie jest ścigant, ale można tym jeździć. Spalanie nie jest rewelacyjne. Konie (109) jednak kosztują: miasto z klimą to minimum 8,5 l, na trasie przy szybkości 100km/h około 7l. (Silnik)
~Alex
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Auto bardzo dobrze sprawuje się jako pierwsze dla młodego kierowcy, który nie szuka bajerów i nie potrzebuje się popisywać przed kolegami. Prowadzi się wygodnie, bezpiecznie, jest mnóstwo miejsca w kabinie i bagażniku, ale zarazem zachowano kompatkowy rozmiar. Auto odpaliło bez najmniejszych problemów w temp -20 C°. Wygodne i wystarczające autko na codzienne poruszanie się po mieście i wypady, co jakiś czas w dłuższe trasy. W przyszłości...
~ts
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Moje pierwsze wrazenia po zakupie byly doskonale - a po 1,5 roku nadal uwazam ze to BARDZO DOBRY ZAKUP. W domu mamy 2 auta w tym samym wieku (ceed i toyota corolla) i ja jezdze ceedem - z wlasnego wyboru. Jest BARDZIEJ DYNAMICZNY, swietne audio (uwaga na mp3 :)), ogromnie przestronny i wygodny... Na dluzsze trasy razem jezdzimy zawsze ceedem.
~dudeczek@neostrada.pl
Hatchback 1.4 109KM 80kW
no i to radio fabryczne jest naprawde bardzo dobre

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Żeli
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Jest jeden mały problem!! A może i duży. Ogólnie samochód jest rewelacyjny i potwierdzam wszystkie plusy które tu ludzie wymieniają. Mam to autko od przed świąt i jest wszystko OK. Ale tak jak wspomniałem jest małe ALE. Maska przednia po kilku dniach oswajania się z autkiem okazała się nieco niedopasowana - minimalnie z przodu. Zacząłem się przyglądać bardziej szczegółowo i okazało się że śruby od maski i od bagażnika sprawiały wrażenie... (Bezawaryjność (poważne usterki))