Lista ocen Kia Ceed I (36)

~MakkekoM
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Auto proste, bez bajerów, raczej kiepskie materiały, słabo wyciszone. Nie jest zbyt duże z zewnątrz, ale to bardzo pojemne kombi oferujące dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów z tyłu. Bezawaryjne, wytrzymałe, spala po mieście około 7-7,3 litra na 100. Rakieta to to nie jest, ale porządny dupowóz.
3,6
~olstr
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
wyposażenie ok , klima manual trzeba regulować cały czas w gorące dni , silnik trochę głośny , jazda na tylnej kanapie twardo jak cholera , przy dużych prędkościach słabe wyciszenie , bardzo dobre głośniki za to :P
~Jacek26
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Silnik trochę głośny na wysokich obrotach i większych prędkościach, ale ogólnie ok (Silnik)
3,2
~misterQ1
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
niestety jakość jest kiepska żeby nie powiedzieć że fatalna. z dachu zlazł mi lakier, a na klapie bagażnika wylazła rdza. w środku kilka elementów trzeszczy i brzęczy, a serwis \"nie ma czasu\" żeby to naprawić. poza tym miałem niewielki wyciek z silnika i wymieniono mi radio. ogólne wrażenie tandety - lakier strasznie się rysuje. fabryczne wycieeraczki porysowały mi szybę itp. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~KiaCeed
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
trzeba czasem szukam biegów jak w ikarusie, brak precyzji. (Skrzynia biegów)
~sedwin
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Samochód posiadam ok. 2 m-cy,fajnie przyśpiesza, przestronne wnętrze,wcześniej jeździłem Accordem oczywiście nie jest to ta klasa ale w swoim segmencie wypada jak dla mnie bardzo dobrze, prawdziwa konkurencja dla Forda czy VW.Samochód nie doceniany przez Polaków a szkoda!!!!
4,1
~kacper
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
słupki a czasem zasłaniają widoczność, zwłaszcza na przejściach (Widoczność)

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu