Ocena kierowcy - Kia Magentis I

Silnik 2.5 V6 169KM 124kW
Rok produkcji 2003
Kia Magentis I 2.5 V6 169KM 124kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : świetny
skromny a zarazem wszystko funkcjonalne bez przesadyzmu
nie ma problemów z nim wręcz zachwyca
bardzo leko wchodzą biegi i jest to bardzo przyjemna do jazdy
ciut mięki jak dlamnie ale bardzo konfortowy
zachwyca nawet do opla omegi co była wielka czy rover 820, dodge van to jest świetnie wręcz bardzo mnie zaskoczyło
jest bardzo dobra
zachwyca idealnie sie sprawuje
kierowca swoboda wręcz odpoczywa się podczas jazdy pasarzer idealnie też swoboda tył 3 dzieci na fotelikach i jest bardzo ok nie ma ścisku starsze osoby swoboda więc jest bardzo świetnie
bardzo ciche auto jazda normalna wręcz nie słychać tego auta szybka jazda 200 i więcej szum wiatru bardzo fajnie sie jedzie
jak na ten silnik o tej pojemności to bardzo fajnie w porównaniu do innych aut co w tej pojemności o wiele więcej lubią łyknąć paliwa a co do kosztów uczymania to jest bardzo dobrze vw jest np. wiele droszy w uczymaniu
cena i jakość w porównaniu do innych marek bardziej renomowanych firm np. "niemieckich" to powiem żałuje że szybciej nie kupiłem tego auta
nie ma wogóle z nim problemu normale utrzymanie auta jak klocki czy tarcze to co sie zurzywa w karzdym aucie
nie ma takich sprzęgło sie rosypało ale to tylko z powodu że auto było napewno przekręcone na km co wiedziałem jak kupiłem jedno tylko co moge dopisać to by się nie dziwić bo te auto ma dwumase co jest żadkością w bęzynie ale regeneracja dwumasy to koszt 700-750 zł czyli jest ok reszta to koszt 600 zł czyli normalna cena

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6 169KM 124kW [l/100km]

7,6