Ocena kierowcy - Kia Niro II Crossover

Silnik 1.6 GDI 141KM 104kW
Rok produkcji 2023
Kia Niro II Crossover 1.6 GDI 141KM 104kW 2022-2024 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Bardzo komfortowe
Naprawdę miłe zaskoczenie, auto w mieście sprawuje się świetnie. Bardzo przyjemne i ciche zawieszenie, dobra widoczność przez boczne szyby również na tylnej kanapie. Auto jest naprawdę duże w środku, porównywałem do CHR. Dobre wyciszenie nawet przy szybszej jeździe. Największe obawy miałem odnośnie mocy układu hybrydowego ale całkiem nieuzasadnione, daje radę przy ruszaniu w trybie Sport naprawdę dynamiczne. Sterowanie rekuperacją w łopatkach zamiany biegów bardzo fajne. Jedyna wada to krople wody zbierające się w trakcie deszczu na tylnej kamerze. Materiały deski i boczków, foteli bardzo dobrej klasy, dużo lepszej niż CHR, tutaj jestem mocno zaskoczony. Bardzo dobrej klasy obszycie i wykończenie kierownicy ci w tym segmencie nie jest standardem.
Tutaj pomimo obaw jest bardzo dobrze, mocy wystarcza, wolnossące 1.6 to gwarancja długiej bezawaryjnej pracy.
Cicha, szybka, nie zwraca na siebie uwagi
Bardzo duże pozytywne zaskoczenie, idealne zawieszenie, nie jest zbyt twarde. Polecam zdecydowanie wersję z 16 calowymi felgami, 18 były zbyt twarde
To kwestia gustu ale auto przykuwa uwagę w czarnym kolorze
Jak już pisałem jest bardzo dobrze,dużo lepiej niż u konkurencji
Wszystko wygodnie, pod ręką, bardzo dobra kierownica z przyciskami no multimedia
Bez zarzutów
Tutaj jest zdecydowanie dobrze, dużo miejsca, na tylnej kanapie usiądzie swobodnie nawet ktoś kto ma 2 m wzrostu
Też bardzo dobrze jak na ten segment
Tego jeszcze nie wiem, spalanie nie jest duże
Wszystkie auta dziś w przyzwoitym wyposażeniu są strasznie drogie, Niro jest dobrze wycenione
Żadnych uwag
Żadnych