Oceny Kia Niro

Liczba ocen

Najnowsze oceny Kia Niro

~Orest
Kia Niro
4 miesiące, 10000 kilometrów, więc mogę coś napisać :) Cudowny samochód! :) Wybierany między wieloma, od Opla Astry, Forda Focusa, Seata Leona, przez C-Maxa, Hyundaia Tucsona czy Volvo V40 itd. (Skody za plastikowe). Niro miała idealne kompaktowe wymiary z zewnątrz a przy tym bardzo przestronne wewnątrz. Jedno z niewielu aut, które są stworzone dla kierowcy, wszystko pod ręką, cupholdery, przyciski, podgrzewane fotele i kierownica, wygodna...
~stoat
Kia Niro
Przyjemne miejskie autko. Bardzo przestronne, szczególnie na tylnej kanapie. Idealne, szczególnie dla kobiety, do dowożenia dzieci do szkoły z podmiejskich miejscowości. Bardzo oszczędne. Przy przebiegach rzędu 20 - 30 km spala ok 4,0 do 4,5 l/100km. Bagażnik trochę mały, ale tornistry, plecaki, i codzienne zakupy mieszczą się bez problemu. Na wyjazd weekendowy też wystarczy.
~Tadeo
Kia Niro
Witam co prawda jeszcze pachnie nowością ale moje zadowolenie cały czas rośnie z każdym przejechanym kilometrem. Jestem pod wrażeniem ekonomi zużycia paliwa nawet z jazdy poza miastem a w ostatnich lata użytkowałem samochody z silnikami wysokoprężnymi Corsa i Peugeot 308. Spokojnie Niro ich pokonuje. Jeszcze co prawda na autostradzie jej nie sprawdziłem ale ten moment jest blisko.Po za tym wyposażenie i komfort jazdy bardzo pozytywne.
Dziennik kosztów dla Kia Niro
5,7
~Aleksander
Kia Niro
Polecam serdecznie wszystkim jako alternatywa dla małych diesli. Z "czystymi" benzynami nie ma nawet sensu porównywać - większy komfort, dynamika, przy jednocześnie niskim spalaniu i śmiesznie niskich kosztach eksploatacji. Samochód zaskakuje tylko pozytywnie, po każdym kolejnym tysiącu przejechanych km dochodzą jedynie pozytywne wrażenia. Świetny stosunek ceny do jakości, stosunkowo tanie dodatkowe wyposażenie (grzanie, nawi, kamera, systemy...
~kuman0
Kia Niro
Auto ma 6800km sprawuje się znakomicie. Spalanie w granicach 5-6 litrów bez szczególnego oszczędzania, na oponach 18 calowych w trybie mieszanym. Z wyglądu mnie osobiście się podoba ;) Malutki bagażnik jest dla mnie jak na razie największym mankamentem. Auto znakomicie sprawuje się w mieście jak i na trasie. Bardzo przyjemnie się nim jeździ.
~Marek
Kia Niro
Po 4 tys km użytkowania Niro z moim doświadczeniem ponad 2 mln km za kierownica różnymi samochodami ,moge powiedziec jedno. Idealny wybor jak za 105 tys zł Lepiej nie da sie wydać logicznie pieniędzy chyba ze na kilkuletnie autko konkurencji.Sadze ze Kia próbując konkurować z Toyota wprowadziła pojazd który bedzie w czasie tylko zyskiwał uznania, gdyż 1 nowe modele sa albo do kitu albo sa dobrze dopracowane tak aby nie dać plamy na starcie z...
~raV
Kia Niro
spalanie od początku 4,1 l , rewelacja , 70% miasto, 30% autostrada. cisza , komfort . zadnych problemów . polecam
~Marcin
Kia Niro
żona zadowolona, chyba auto bardziej kocha niż mnie, do miasta idealny ale na weekend i urlop też się nada my z rodziną 2+2 nie mamy z tym żadnych problemów ale bagażnik dachowy musi być
~boneksl
Kia Niro
Rewelacyjne auto, które zaskakuje pod każdym względem. Polecam dla osób, które chcą tanio i wygodnie podróżować. Doskonałe wyposażenie jak na tą klasę samochodu.
~Przemek
Kia Niro
Jeździłem przez ostatnie 6 lat Hyundaiem SantaFe i Volvo xc60. Oba były świetne ale Nieo na pewno od nich nie odstaje.