Ocena kierowcy - Kia Proceed Shooting Brake

Damian, 4 lata temu
Silnik 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Rok produkcji 2019
Kia Proceed Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW 2019-2021 - Oceń swoje auto
Samochód bardzo dobrze wykonany i genialnie przemyślany. Największą wadą tego auta jest widoczność i mały zbiornik paliwa
bardzo dynamiczny silnik. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jego pracą
skrzynia pracuje dobrze lecz jest zbyt narowista przy ruszaniu
autko trzyma się drogi jak cygan zasiłku. Układ zawieszenia w tym aucie jest fenomenalny i przewyższa samochody w tym przedziale cenowym
świetna stylistyka i trwałość materiałów to argumenty które przemawiają za zakupem tego samochodu
wśród wszystkich pozytywnych rzeczy jakie wcześniej wymieniłem o tym samochodzie widoczność z tylnego lusterka niemal nie istnieje. Słupki są bardzo masywne przez co nie widać w pełni na skrzyżowaniach drogi lub pieszych
przyciski i elementy wskaźników są bardzo dobrze przemyślane
klimatyzacja działa rewelacyjnie. Samochód szybko się nagrzewa a system klimatyzacji spełnia oczekiwania użytkownika w 100%
dużo miejsca z tyłu i z przodu. Bagażnik nie jest duży lecz czego się spodziewać po wersji GT
w trybie normalnym samochód jest bardzo cichy natomiast jeśli włączymy magiczny przycisk sport staje się bardzo głośne. Szczególnie uciążliwe jest to na autostradzie jeśli mamy do przejechania dłuższy dystans
Kupując ten samochód na pewno nie przepłacamy jak w innych markach za znaczek. Płacimy za dobrze wyposażony samochód bardzo przyzwoitą cenę
nie doświadczyłem
nie doświadczyłem