Kia Retona - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Kia Retona
Mniej

Oceny Kia Retona

1 % lepiej niż w segmencie Crossovery/SUVy/Terenowe ( 4,19 )

dodano 04.09.2017 przez

Auto odkupilliśmy od starszego pana. Retona byla w wyśmienitej kondycji z przebiegiem 78 tys. km. W oryginale prezentuje sie do dzisiejszego dnia. Jesli samochod kupimy zadbany, odwdzieczy się brakiem problemów w jego dalszej eksploatacji. Dlugo szukaliśmy fajnej terenówki. Nigdy nie bralismy pod uwagę tego samochodu. Namowił nas na jazdę próbną kolega. Od tej pory decyzja mogła byc tylko jedna. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy w tym momencie ostro krytykują zrowno mnie jak i KIA Retonę. Jesli znajdziecie fajny egzemplarz, poproscie kogos o mozliwosc oceny z wewnatrz.

dodano 12.10.2010 przez

Świetny samochód terenowy, o oryginalnym wyglądzie. Doskonale daje sobie radę w terenie, bo to prawdziwa terenówka zbudowana na ramie. Środek na pierwszy rzut oka surowy ale po pewnym czasie okazuje się naprawdę ergonomiczny i funkcjonalny. Zawieszenie rewelacyjne, sprawdza się w ciężkim terenie, napęd na cztery koła i reduktor dają duże możliwości - no i są załączane mechanicznie, przez dźwignie a nie jakieś guziczki-cudeńka.

dodano 20.01.2005 przez

Autko moze male ale duzo miejsca reduktor zsynhronizowany trohe buja na zakrentah bop miekkie zawieszenie ale jezeli hodzi o teren to to autko jest w czouwce jezeli ma dobre terenowe opony nie ma praktycznie terenu nie do pokonania (pichy gorki bloto wody bagna)

dodano 23.07.2005 przez

Brak slow mialem Mercedesa ML bmw x5 porshe i w tym roku kupilem to kia mialo przebieg 170tys zrobilem nim juz od 3stycznia 30tys km i jest git ale oczywiscie mam tez inne autko pajero:) cos bardziej komfortowe

dodano 16.05.2015 przez

Piątka za tych wszystkich ludzi którzy się odwracają na ulicy patrząc się na to cudo :) Niby Kia a przyciąga jak Mercedes .

dodano 23.07.2005 przez

auto ktore malo sie psuje prawie wcale ostatnio wymienilem lewy przedni amorek i to wszystko

dodano 09.12.2004 przez

bardzo ładnie się prezentuje w mieście ludzie nie patrzą na mercedesy tylko na to auto

dodano 23.07.2005 przez

Jest autko które jest tak samo dobre Dewoo Korando nie jestem pewna co do nazwy

dodano 23.07.2005 przez

Fajne auto amatorsko używane bo nie jeżdże w terenie

dodano 22.11.2007 przez

Nigdy wiecej nie dotknę koreańca - same kłopoty