Oceny Kia Rocsta

Oceny Kia Rocsta – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Rocsta

~Janusz
Terenowy 2.2 D 67KM 49kW
Samochód niezawodny w terenie i zwraca na siebie uwagę swoim wyglądem.
~Andrzej
Terenowy 2.2 D 67KM 49kW
Samochód bardzo dobrze radzi sobie w terenie i w zimowych warunkach. Silnik mimo, że diesel odpala bez problemu przy ponad - 20 st.C. Jeździ nawet na oleju roślinnym bez utraty dynamiki.
~Tb
Terenowy 1.8 85KM 63kW
~Marcin
Terenowy 2.2 D 67KM 49kW
skrzynia bardzo elastyczna, na piątce ciągnie przy 40 km/godz. (Skrzynia biegów)
~Maciej
Terenowy 2.2 D 67KM 49kW
Jak na terenówkę i napęd na 4 koła niewiele pali. Mimo że samochód rzadko spotykany na naszych drogach, to części zamiennych do niego nie brakuje i są w przystępnych cenach. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Rzadek
Terenowy 2.2 D 67KM 49kW
tani w kupnie, tani w utrzymaniu, doskonaly w terenie (Stosunek jakość/cena)
3,6
~kerim
Terenowy 2.2 D 67KM 49kW
Bardzo sympatyczne auto. W czasie napędu na cztery koła zachowuje się bardzo pewnie w każdych warunkach. Za tę cenę 9.000 zł polecam wspaniałe auto do turystyki.Jest trochę problemów ze zdobywaniem części, ale np. wał napędowy bez problemów można naprawić w Szczecinie, a inne części trzeba szukać zamienników. Naprawdę polecam kupno tego samochodu. (Skrzynia biegów)
~carli
~andreadoria1@wp.pl
Terenowy 2.2 D 67KM 49kW
ostatnio w mojej Aśce pojawiły się problemy ze skrzynią. Poza tym super. Staruszka z 1993 roku i po 120tyś. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Gregor
Terenowy 2.2 D 67KM 49kW
Porządna robota Mazdy. Do wyścigów się nie nadaje, ale w terenie wystarcza, oby bez szaleństw. (Silnik)